Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Maraton karpiowy w Gackach

15 września 2015 | , | Wyświetleń: 1 236

W dniach 11-13 wrzesień na zbiorniku wodnym w Gackach obyły się zawody wędkarskie.

Wzięło w nich udział 12 teamów karpiowych, w większości mieszkańców naszej gminy, ale pojawili się też i goście.

Podczas trwania imprezy złowiono kilka ryb, ale tylko 2 karpie spełniały kryteria. Niestety warunki pogodowe uniemożliwiały skuteczny połów: po prostu “ryba nie żerowała”.

Zwyciężyła drużyna w składzie Krystian Domagała i Paweł Walczak, którzy złowili ponad 4 kilogramowego karpia. 2 miejsce zajęli Paweł Grzesiak i Paweł Skóra, kolejne miejsca zostały wylosowane i tym samym wszystkie drużyny zostały nagrodzone. Dyplomy, puchary i nagrody wręczyli burmistrz W. Badurak i prezes koła PZW nr 8 w Gackach L. Irla. W miłej atmosferze przy gorącej kiełbasce z grilla zawody zostały zakończone.

“Ja jako organizator pragnę podziękować uczestnikom, sponsorom, gościom i wszystkim którzy pomogli mi w tym przedsięwzięciu. Deklaruję, że w przyszłym roku też będę chciał zorganizować taką imprezę.” – powiedział Przemysław Badurak kapitan sportowy koła PZW nr 8 w Gackach.

 


 


 


 


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com