Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

50-lecie klubu wodnego KON-TIKI

4 października 2015 | , | Wyświetleń: 638

W sobotę, 3 października pogoda dopisała i swoje 50-lecie klub wodny KON-TIKI obchodził w ciepłych promieniach zachodzącego słońca.


W spotkaniu udział wzięli nie tylko klubowicze, ale również przedstawiciele stowarzyszeń rekreacyjno-sportowych działających w Pińczowie.
Gości powitał prezes Piotr Siemiński, który podsumował trzyletni okres ciężkiej pracy klubowiczów przy odbudowie starej siedziby. Nawiązując do historii Klubu, Adam Ochwanowski przypomniał także historię bździela – młyna wodnego zbudowanego przez członków KON-TIKI i kuźni wodnej, która niebawem trafi do Pińczowa, oraz podziękował członkom Klubu za udział w tegorocznym Święcie Loary.


Do jubileuszowych gratulacji dołączyli samorządowcy – marszałek Adam Jarubas, wicestarosta Ryszard Barna oraz burmistrz Włodzimierz Badurak oraz poseł Lucjan Pietrzczyk.


Po części oficjalnej i wspólnej grupowej fotografii przez długą część wieczoru swoje wspomnienia snuli członkowie założyciele. O swoich przygodach opowiadali prezes honorowy Jerzy Głowacki i jego przyjaciele. Czas umilał zespół Dob Blues Band oraz swoimi recytacjami – Wojciech Jurewicz.


W tym dniu Klub otrzymał również tabliczkę z nazwą i adresem siedziby, którą przekazała w imieniu PSCK dyrektorka Iwona Senderowska.


więcej zdjęć w galerii FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com