Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

II Biegu Szlakiem Mięty i Kamienia

4 października 2015 | , | Wyświetleń: 553


“Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników biegania do wzięcia udziału w II Biegu Szlakiem Mięty i Kamienia na dyst. 12 km.


Trasa biegu w porównaniu z rokiem ubiegłym nieco uległa zmianie – przewidywany remont drogi wojewódzkiej na odcinku ul. Nowowiejskiej – wylot z Pińczowa w kierunku Kielc. 


Uwzględniając szczególnie piękne walory krajobrazowe Garbu Pińczowskiego postanowiliśmy wytyczyć trasę właśnie przez ten teren – trasa w 3/4 wiedzie droga asfaltową, a pozostała cześć to drogi polne wiodące w poprzek Garbu.


Zawody biegowe do doskonała okazja do promocji naszego miasta, promocji zdrowego trybu życia oraz integracji środowiska biegaczy z terenu naszego miasta i okolic, których w naszej społeczności lokalnej nie brakuje.


 Link do zapisów i regulamin zawodów:  http://zapisy.ultimasport.pl/131


 


 Mapka trasy  https://www.endomondo.com/routes/612153502


 Więcej info o biegu na www.facebook.com/RunPinczow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com