Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Trenuj z Nidą Pińczów”

0 komentarzy

Jeśli KURS lub SZKOLENIE to tylko w ZDZ PIŃCZÓW!

19 października 2015 | , | Wyświetleń: 1 986

Artykuł sponsorowany


Od 1 września br. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Pińczowie oferuje nową jakość – otwiera się na nowe kierunki działań… a wszystko to po to, aby oferta szkół i kursów w Pińczowie była jeszcze lepiej dostosowana do potrzeb i oczekiwań mieszkańców miasta i powiatu, a także potrzeb współczesnego rynku pracy.


Wbrew powiedzeniu, że „nie da się nauczyć starego psa nowych sztuczek”, uczenie się poszerza horyzonty i modyfikuje dotychczasowy sposób na życie. Świat nie stoi w miejscu, a my jesteśmy świadkami nieustannych zmian. Rynek usług edukacyjnych staje się coraz bardziej wymagający, dlatego zawsze jest dobry czas, aby wprowadzić zmiany!

Dawno już minęły czasy, gdy wybór kierunku studiów definiował całe późniejsze życie zawodowe człowieka. Choć jest to ważne, to pracodawcy, zaczęli dostrzegać, że samo ukończenie studiów nie wystarczy. Konieczne są kursy zawodowe, kursy doszkalające, Kursy kwalifikacyjne, a czasem podjęcie studiów podyplomowych.


Kształcąc się dokonujesz świadomych wyborów. Należy pamiętać, że zmieniając siebie zmieniasz swoje otoczenie. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności to gwarancja sukcesu na rynku pracy. Warto więc dobrze dokonać wyboru placówki gdzie chcemy zdobyć odpowiednią wiedzę oraz wykształcenie i postawić na pewną i doświadczoną placówkę szkoleniową jaką jest Zakład Doskonalenia Zawodowego w Pińczowie posiadający wiedzę, doświadczenie i potencjał. Potwierdza to 70-letnia nieprzerwana działalność na rynku edukacyjnym, wdrożony system zarządzania jakością ISO, a także szereg otrzymanych wyróżnień m.in. Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska” czy Świętokrzyska Nagroda Jakości.
Jesteśmy jedyną firmą edukacyjną w regionie, która posiada zgodę Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej do organizowania szkoleń specjalizacyjnych dla pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej: „Organizacja pomocy społecznej” i „Pracownik socjalny (specjalizacja I stopnia)”.

Nową ofertą w tym roku są kursy doskonalące i kwalifikacyjne dla pielęgniarek i położnych oraz kwalifikacyjne kursy zawodowe w zawodzie technik rolnik (u nas najszybciej na Ponidziu będzie można uzyskać te kwalifikacje i rolnicy będą mogli ubiegać się o dotacje do 100.000,00 zł).


Informujemy również wszystkich pracodawców o możliwości dofinansowania kosztów kształcenia Waszych pracowników. Wsparcie realizowane jest z Krajowego Funduszu Szkoleniowego – w skrócie KFS. Profesjonalna kadra Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Pińczowie pomoże we wszelkich formalnościach związanych ze szkoleniami finansowanymi z KFS. Zapraszamy pracodawców do współpracy.

Wiemy jak ważna dla mieszkańców naszego regionu jest pomoc w postaci profesjonalnie organizowanych, bezpłatnych kursów unijnych. Dla wielu osób taki kurs to jedyna ewentualność, bowiem nie mogą sobie pozwolić na kurs płatny. Chcemy być jeszcze bliżej ludzi. Obecnie przygotowujemy się do tworzenia projektów w nowej perspektywie finansowej. Liczymy, że pierwsze bezpłatne kursy rozpoczną się już na początku 2016 roku.


Przygotowujemy projekty szkoleniowe dla przedsiębiorców oraz dla rolników i domowników. Będziemy chcieli przygotować, również ciekawą ofertę, bezpłatnych kursów zawodowych ze środków UE dla słuchaczy naszych szkół w Pińczowie.


Oprócz kursów i szkoleń warto też skorzystać z naszej oferty szkół dla dorosłych, Liceum Ogólnokształcącego czy popularnych kierunków w Szkole Policealnej.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej placówki szkoleniowej ZDZ w Pińczowie, przy ul. Żwirki i Wigury 40, gdzie każdy zainteresowany otrzyma kompleksową informację o naszych szkołach i kursach.


Naszą pełną ofertę można również znaleźć na naszej stronie internetowej www.zdz.kielce.pl
Kompleksowe informacje o ofercie można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 41 357 24 33 lub tel. kom. 609 678 553.


Serdecznie zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com