Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Konferencja Partii KORWiN

1 października 2015 | , | Wyświetleń: 1 165

W czwartek, 1 października przed PSCK odbyła się konferencja prasowa, mająca na celu przedstawienie kandydatów Partii KORWiN startujących w nadchodzących wyborach parlamentarnych.


Prezes oddziału świętokrzyskiego partii, pan Dawid Lewicki przedstawił mieszkańcom Pińczowa  jedynego kandydata na posła z powiatu pińczowskiego pana Tomasza Fijałkowskiego.


„W najbliższych wyborach parlamentarnych zdecydowałem się kandydować z ramienia Komitetu Wyborczego KORWiN. Zdecydowałem tak m.in. dlatego, że tylko z tą partią można wiązać nadzieje na zmiany w Polsce. Popieranie partii obecnych w Sejmie, gdzie 80% polityków jest nieprzerwanie tam od 25 lat, i liczenie na zmiany na lepsze, to jedynie oszukiwanie samych siebie. A Polska potrzebuje zmian!
Nasz partia proponuje Państwu  kompletny, realny program wyborczy, w którym głównymi punktami są likwidacja podatku dochodowego PIT i CIT,  zniesienie przymusu ubezpieczeń,  redukcja biurokracji, jasne proste prawo oraz niskie  podatki.  Chcemy zmienić wszystko to, co obecnie hamuje polską gospodarkę i wypycha kolejnych naszych obywateli za granice w poszukiwaniu pracy. Polacy to zdolny i przedsiębiorczy naród, który chce pracować i się rozwijać. Należy jedynie mu w tym nie przeszkadzać.” – powiedział kandydat na posła z listy nr 4, miejsca 11  – Tomasz Fijałkowski


Pozostali kandydaci w konferencji odnieśli się do konieczności zmiany złej sytuacji w kraju, marnowania pieniędzy podatników na rożne cele, a także do „śmieciowego” jedzenia w szkole.Od lewej stoją:  Michał Woźniak, Tomasz Fijałkowki, Aneta Jungiewicz, Dawid Lewicki oraz Jakub Wzorek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com