Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Trenuj z Nidą Pińczów”

0 komentarzy

Pierwszy pińczowski Szafing

26 października 2015 | , | Wyświetleń: 568

Serdecznie zapraszamy Was na pierwszy pińczowski SZAFING. Przewietrzcie wasze szafy, zabierzcie znajomych i przyjdźcie 7 listopada 2015 o godz.16:00 do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. To doskonały moment, żeby “upolować” na jesienno-zimowy sezon jakiś oryginalny ciuch lub dodatek a przy okazji – dobry moment, żeby zapisać swoje pociechy do Biblioteki.


Szafing to wymiana: ubrań, butów, torebek, zabawek dodatków i akcesoriów, a mówiąc wprost to spotkanie towarzyskie, podczas którego można „upolować” ciekawe rzeczy, jednocześnie pozbywając się tych, w których już się nie chodzi i których już się nie używa…


Na pierwszy pińczowski szafing możecie zabrać także książki, które już „zaczytaliście ” ale innych mogłyby zainteresować.


Ideą naszego przedsięwzięcia, które warto poprzedzić domowymi porządkami jest wymiana różnego rodzaju rzeczy, które nam są już niepotrzebne, ale innym mogą się jeszcze przydać i być źródłem wielu radości i niezapomnianych chwil.


Przychodzimy, by wymienić się z innymi – bo coś, co nam się znudziło, dla kogoś będzie fantastycznym nowym ciuchem i odwrotnie – my też wyjdziemy z czymś “nowym”


Dodatkowo podczas sobotniego eko- spotkania w ramach akcji “Zapisz dziecko do biblioteki! Nigdy nie jest za wcześnie!” będzie można zapisać najmłodsze dzieciaki w poczet czytelników Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Pińczowie . Każdy nowy czytelnik otrzyma pamiątkową książeczkę od bibliotekarek.


Co trzeba zrobić ? nic prostszego – zadzwoń do nas i zarezerwuj miejsce (413572424) i przynieś ubrania, książki, zabawki itp. lub przyjdź i wybierz coś dla siebie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com