Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Światowy Dzień Marszu w Pińczowie

6 października 2015 | , | Wyświetleń: 624

W minioną sobotę także w Pińczowie obchodzono Światowy Dzień Marszu TAFISA 2015.Po odpowiedniej rozgrzewce, wykonanej przy amfiteatrze OSiR, w dwukilometrową trasę wyruszyli amatorzy zdrowego stylu życia, w tym również podopieczni pierwszej w Polsce „Szkoły Serca”. Uczestnicy marszu pokonali trasę, która przebiegała ulicą Pałęki /od amfiteatru/, obok siedziby klubu KON-TIKI, ulicami Łąkową i Kluka, i z powrotem – do Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Po takim wysiłku, na mecie każdy mógł skontrolować swoje ciśnienie i obowiązkowo zjeść porcję żurku.


W pińczowskim marszu wzięła udział min. pani Parnnella DeVolder, konsul do spraw prasy i kultury w Konsulacie Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie.


 Organizatorami imprezy byli: Urząd Miejski w Pińczowie, Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Kielcach oraz pińczowski oddział Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii Intercard.


 Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com