Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

XV Dzień Papieski 11 października 2015

29 października 2015 | , | Wyświetleń: 674

  XV Dzień Papieski 11 października 2015  –  „Jan Paweł II – Patron Rodziny”


Podsumowanie zbiórki pieniędzy na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia ”Jan Paweł II– Patron Rodziny  ”. Zbiórka z przeznaczeniem zebranych ofiar na sfinansowanie stypendiów dla uzdolnionych uczniów gimnazjów, liceów oraz  studentów uczelni wyższych będących stypendystami Fundacji.


            Zbiórkę pieniędzy na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” Komenda Hufca ZHP w Pińczowie organizowała po raz 13. Odbyła się ona od 04 do 22 października 2015 r.  na terenie działania Hufca ZHP Pińczów.Pełnomocnikiem fundacji był Komendant Hufca ZHP w Pińczowie hm Witold Cira. Członkami sztabu byli: phm. Wiesława – Zając Szkoła Podstawowa  w Kijach,  phm. Anna Jabłońska – Gimnazjum nr 1 w Pińczowie, phm. Anna Banach i pwd Anna Gołygowska – Gimnazjum nr 2 w Pińczowie  phm. Krystyna Kucybała – Szkoła Podstawowa w Sędowicach, phm. Teodozja Kopeć – Szkoła Podstawowa w Gackach, phm. Elżbieta Pruś – Szkoła Podstawowa w Bogucicach,  phm. Anna Zacharz – Szkoła Podstawowa Kozubowie. Zebrano następujące kwoty: Gimnazjum Nr 1 w Pińczowie – 1714,00 zł.; Gimnazjum nr 2 w Pińczowie – 1561,00 zł.; Szkoła Podstawowa w Bogucicach – 100,00 zł.; Szkoła Podstawowa w Gackach – 169,10 zł;  Szkoła Podstawowa w Kijach – 460,00 zł.; Szkoła Podstawowa w Kozubowie – 361,10 zł..; Szkoła Podstawowa w Sędowicach – 50,00 zł.


Łącznie zebrano: 4415,20 zł..


Słabszy wynik w obecnym roku zawdzięczamy nowemu Księdzu Proboszczowi z Michałowa, który nie wyraził zgody na zbiórkę pieniędzy przez harcerzy, chociaż mieliśmy w pełnomocnictwie Zarządu Fundacji pozwolenie. (w ubiegłym roku zebrali 1310,02 zł.) Ciekawe ile zebrał Ksiądz. Postaramy się dowiedzieć. Dużą pomoc jak w każdym roku okazał Ksiądz Proboszcz z Parafii na Grodzisku w Pińczowie Stanisław Kudełka.


Wszystkie szkoły otrzymały dyplomy za czynne włączenie się w zbiórkę na rzecz funduszu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” organizowana w ramach obchodów Dnia Papieskiego „Jan Paweł II – – Patron Rodziny”.


Pełnomocnik ds. zbiórki publicznej
Hufca ZHP w Pińczowie hm. Witold Cira

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com