Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Artykuł sponsorowany: Najniższa cena za profesjonalne szkolenia!

24 listopada 2015 | , | Wyświetleń: 786

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Pińczowie (ZDZ Pińczów) oferuje profesjonalne szkolenia w najniższej cenie w powiecie pińczowskim.


Kursy prowadzi doskonała kadra z doświadczeniem. 


Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. 


Słuchacze otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, dzięki czemu można wiele informacji powtórzyć i utrwalić po szkoleniu.


W listopadzie i grudniu szczególnie proponujemy Państwu udział w następujących szkoleniach:


Obsługa żurawi przenośnych (HDS),

Obsługa podestów ruchomych (zwyżek) oraz

Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych, w tym specjalizowanych.

W ramach tych szkoleń uprawnienia wydaje Urząd Dozoru Technicznego w Kielcach – są one ważne bezterminowo!. Czas szkoleń jest maksymalnie krótki, jednak wystarczający do opanowania niezbędnej wiedzy i umiejętności praktycznych, co jest niezwykle ważne ze względów bezpieczeństwa.


Warto nadmienić, że na szkoleniach zaledwie kilkugodzinnych wykładowca/instruktor nie jest w stanie przekazać wystarczającej wiedzy, dlatego uczestnik takiego kursu nie pozna wszystkich zagrożeń wynikających z eksploatacji danego sprzętu. W perspektywie czasu operator urządzenia – uczestnik zbyt krótkiego kursu (często taniego) stanowi zagrożenie w zakładzie pracy dla siebie a przede wszystkim innych pracowników!


Wysoki poziom naszych szkoleń potwierdza m.in.: 100% zdawalność państwowego egzaminu i otrzymanie uprawnień przez słuchaczy zrealizowanego dwudniowego szkolenia dla operatorów żurawi przenośnych (HDS), którego zajęcia odbywały się w systemie weekendowym – sobota, niedziela.


Poza kursami nadającymi uprawnienia dla operatorów ZDZ Pińczów realizuje Kursy:


• „Pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia i instruktorów praktycznej nauki zawodu”. Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą prowadzić różnego rodzaju szkolenia, warsztaty i zajęcia w instytucjach i firmach z różnych branż, ale także dla osób, które posiadają własną firmę, lub też pracują w różnych przedsiębiorstwach i planują podpisać umowy ze szkołami dla młodzieży dotyczące praktycznej nauki zawodu, aby przyjmować młodocianych pracowników – uczniów na praktykę zawodową. Szkolenie daje pełne uprawnienia do pełnienia funkcji opiekuna praktyk. Ww. kurs realizowany jest pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Kielcach, aktualnie jest to jedyny taki kurs w powiecie pińczowskim, buskim i jędrzejowskim, tym bardziej zapraszamy zainteresowane osoby, posiadamy jeszcze ostatnie wolne miejsca.


• „Kadry i płace + księgowość w małej i średniej firmie”. Jest to szkolenie przeznaczone zarówno dla osób wykonujących już pracę na stanowiskach związanych z tą tematyką i chcą poszerzyć swoja wiedzę/ podnieść swoje kwalifikacje, jak również dla osób, które nie miały dotychczas  kontaktu z tym zagadnieniem i chcą przygotować  się do pracy w charakterze pomocy księgowej, asystenta czy też specjalisty ds. kadr i płac.


W najbliższym czasie planujemy w ZDZ Pińczów uruchomienie nowych, innowacyjnych i  specjalistycznych szkoleń m.in.:


• z zakresu dietetyki,
• zdrowego żywienia,
• żywienia diabetyków

oraz


• zajęć wyrównawczych korygujących wady postawy – do  wykonania z dziećmi w domu.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, podkreślając raz jeszcze, iż ZDZ w Pińczowie gwarantuje zawsze profesjonalne szkolenia w najlepszej cenie.


Warto nas odwiedzić, warto do nas zadzwonić i zapytać o interesujące Państwa kursy.


Na pewno przekonacie się Państwo, że jesteśmy w stanie spełnić wszelkie Wasze oczekiwania edukacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com