Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Dokument o naszym mieście

22 listopada 2015 | , | Wyświetleń: 611

Kielczanin, Mateusz Dziadek znany pińczowianom między innymi z prowadzenia charytatywnych koncertów dla Stasia i Olafa w ostatnią sobotę października odwiedził nasze miasto. Celem jego wizyty było nakręcenie zapowiedzi do materiału filmowego, który powstanie w lecie 2016 roku.


Passion of life – to autorski cykl filmów ukazujący ludzi z pasją. Jednym z elementów reportażów będzie nasza mała ojczyzna.
W jednej produkcji poza ukazaniem piękna krajobrazowego naszego miasta, zobaczymy pozytywnie nakręconych ludzi z Pińczowa. Nie zabraknie wiec wodniaków z  klubu Kon-Tiki, lotników z Aeroklubu, piłkarek z Victorii, wojowników z PSW, rowerzystów, biegaczy i wielu innych sportowych pasjonatów. Pińczów ma świetne warunki do uprawiania sportu, rekreacji i aktywnej turystki. Całość obejrzymy w wakacje.Obecnie zapraszamy do zapoznania się z trailerem.Pinczow: passion of life

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com