Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Pierwszy szafing już w sobotę

4 listopada 2015 | , | Wyświetleń: 616

Przypominamy i zapraszamy. W najbliższą sobotę w sali teatralnej PSCK odbędzie się pierwszy pińczowski “Szafing”. Przewietrzcie wasze szafy, zabierzcie znajomych i przyjdźcie 7 listopada 2015 o godz.16:00 do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. To doskonały moment, żeby “upolować” na jesienno-zimowy sezon jakiś oryginalny ciuch lub dodatek a przy okazji – dobry moment, żeby zapisać swoje pociechy do Biblioteki.


Będą stoiska z ciuszkami, będą fantastyczne wyroby rękodzielnicze – opaski, czapki, zapowiedziały się także panie z ozdobami świątecznymi oraz ręcznie wykonywanymi pluszakami. Jednym słowem będzie z czego wybierać:)


Dodatkowo podczas sobotniego eko- spotkania w ramach akcji “Zapisz dziecko do biblioteki! Nigdy nie jest za wcześnie!” będzie można zapisać najmłodsze dzieciaki w poczet czytelników Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Pińczowie . Każdy nowy czytelnik otrzyma pamiątkową książeczkę od bibliotekarek.


Jeśli ktoś jeszcze chciałby zarezerwować miejsce pod swoje stoisko prosimy o kontakt pod numerem tel 41 357 24 24.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com