Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Utrudnienia w ruchu kołowym w najbliższy weekend

2 komentarze

PODSUMOWANIE AKCJI – ZNICZ 2015 – W PIŃCZOWSKIM

4 listopada 2015 | , | Wyświetleń: 561

Do wczorajszego wieczora pińczowscy policjanci prowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji drogowej „Znicz 2015”. Ich praca zapewniła płynność ruchu drogowego i bezpieczeństwo przez cały świąteczny weekend.


Mimo dużego natężenia ruchu na drogach powiatu pińczowskiego było bezpiecznie. We wspomnianym czasie doszło jedynie do 4 niegroźnych kolizji. Trzy osoby, wbrew licznym apelom, zdecydowały się prowadzić pojazdy będąc pod wpływem alkoholu.


Tyko w ciągu czterech dni pińczowscy mundurowi w trakcie służb strzegli przede wszystkim bezpieczeństwa na drodze i w innych miejscach gromadzenia się dużej liczby ludzi. W tym czasie dokonywali kontroli drogowych oraz badań stanu trzeźwości kierujących. Efektem ich pracy było nie tylko ujawnienie wykroczeń drogowych, ale przede wszystkim zapewnienie płynności ruchu, w tym w okolicach cmentarzy i co najważniejsze bezpieczeństwa. Dzięki tym działaniom i ostrożności kierowców nie doszło do żadnego wypadku i każdy mógł bezpiecznie wrócić do codziennych zajęć.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com