Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

PODSUMOWANIE AKCJI – ZNICZ 2015 – W PIŃCZOWSKIM

4 listopada 2015 | , | Wyświetleń: 510

Do wczorajszego wieczora pińczowscy policjanci prowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji drogowej „Znicz 2015”. Ich praca zapewniła płynność ruchu drogowego i bezpieczeństwo przez cały świąteczny weekend.


Mimo dużego natężenia ruchu na drogach powiatu pińczowskiego było bezpiecznie. We wspomnianym czasie doszło jedynie do 4 niegroźnych kolizji. Trzy osoby, wbrew licznym apelom, zdecydowały się prowadzić pojazdy będąc pod wpływem alkoholu.


Tyko w ciągu czterech dni pińczowscy mundurowi w trakcie służb strzegli przede wszystkim bezpieczeństwa na drodze i w innych miejscach gromadzenia się dużej liczby ludzi. W tym czasie dokonywali kontroli drogowych oraz badań stanu trzeźwości kierujących. Efektem ich pracy było nie tylko ujawnienie wykroczeń drogowych, ale przede wszystkim zapewnienie płynności ruchu, w tym w okolicach cmentarzy i co najważniejsze bezpieczeństwa. Dzięki tym działaniom i ostrożności kierowców nie doszło do żadnego wypadku i każdy mógł bezpiecznie wrócić do codziennych zajęć.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com