Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Trenuj z Nidą Pińczów”

0 komentarzy

SUKCES UCZNIÓW Z MŁODZAW W IX EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU – BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ –

24 listopada 2015 | , | Wyświetleń: 648

Na piątkę spisały się uczennice klasy V Szkoły Podstawowej w Młodzawach wykazując się dużymi wiadomościami i umiejętnościami z zakresu znajomości zasad bezpieczeństwa.


Drużyna w składzie: Natalia Doroz, Izabela Pawlik i Marta Śpiewak była bezkonkurencyjna na etapie powiatowym w konkursie “Bezpieczeństwo na piątkę” gdzie zajęła I miejsce. 20 listopada z kolei reprezentowała powiat pińczowski na szczeblu wojewódzkim.


Dziewczęta nie pojechały do Kielc same, wzięły ze sobą grupę kibiców, która nie szczędziła gardeł w dopingowaniu swojej drużynie. Drużyna walczyła zawzięcie wykonując znakomicie coraz to nowe zadania. Świetnie poradziły sobie z testami na temat bezpieczeństwa i z zadaniami praktycznymi, polegającymi na udzieleniu pierwszej pomocy, a także prawidłowym przejeździe  toru na rowerze. Jedna z konkurencji odbyła się w zadymionym namiocie, a polegała na znalezieniu w jak najkrótszym czasie  zostawionych tam przedmiotów. Po raz kolejny dziewczęta nie zawiodły – znów okazały się najlepsze.


Po ciężkich zmaganiach: zakończonych testach, konkurencjach, zabawach oraz wizytach wspaniałych gości, którzy uatrakcyjniali całą imprezę, nadszedł tak długo oczekiwany moment – ogłoszenia wyników.


 Wszyscy w napięciu słuchali wyczytywanych zwycięzców i… okazało się, że SUPER DZIEWCZYNY:  MARTA, NATALIA i IZA zajęły II miejsce, a kibicujący im koledzy zdobyli wyróżnienie. Były wspaniałe nagrody i gratulacje.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com