Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Trenuj z Nidą Pińczów”

0 komentarzy

Szlachetna Paczka

19 listopada 2015 | , | Wyświetleń: 617

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Już od 15 lat daje potrzebującym impuls do zmiany swojego życia! Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na około dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia (12-13 grudnia), rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich osobistym potrzebom, a często również marzeniom. Oprócz rzeczy materialnych rodziny zyskują coś o wiele bardziej cenniejszego – poczucie godności, inspirację do stawania się kimś oraz wygrywania własnego życia.


Szlachetna Paczka angażuje w pomoc coraz większą liczbę Darczyńców i Wolontariuszy.


W tym roku projekt ten połączy około miliona Polaków! W wieloletniej historii Paczki już 19 580 rodzin uzyskało pomoc, a to aż 76 746 osób! Z kolei 700 480 darczyńców przygotowało tą mądrą pomoc dla rodzin w potrzebie! Jeżeli więc chcesz podjąć wyzwanie i poczuć się częścią jednej drużyny, która walczy z biedą, zostań DARCZYŃCĄ! Wielkie otwarcie bazy z historiami rodzin odbędzie się już 21 listopada! Pamiętaj, że Darczyńcą może zostać każdy! Zaangażuj w przygotowanie Paczki dla wybranej rodziny znajomych, rodzinę, współpracowników, sąsiadów. Zróbcie coś dobrego dla innych, podielcie się  potrzebującymi. 
                     
Więcej szczegółów na stronie internetowej: https://www.szlachetnapaczka.pl/ oraz na facebooku Szlachetna Paczka Rejon Pińczów.


Magazyn Szlachetnej Paczki w rejonie Pińczów mieści się w Gimnazjum nr 2 w Pińczowie, ul 1 Maja 5a.


Liderem rejonu Pińczów jest Sylwia Skiba – Asystentem do spraw Promocji Dawid Stanek,  Wolontariusze rejonu Pińczów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com