Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Informacja o terminie odbioru odpadów

9 grudnia 2015 | , | Wyświetleń: 530

Informujemy, że odbiór zmieszanych odpadów komunalnych z terenu Miasta Pińczów zabudowa wielorodzinna z ulicy 3 Maja, Zachodnia, 11 Listopada, Nowy Świat, Floriańska, Plac Wolności, Krótka, Dygasińskiego, 1 Maja, Grunwaldzka, Kołłątaja, Królowej Jadwigi, Piastowska, Oleśnickiego, Kazimierza Wielkiego, Stojeńskiego, Jana Pawła II, Gen. Sikorskiego, Langiewicza oraz z zabudowy jednorodzinnej z ulicy Pałęki, Podemłynie, Zacisze, Wesoła, Legionistów, Armii Ludowej, Marszałka Piłsudskiego, Słabska, Armii Krajowej, Złota, Klasztorna, Mirowska, Polna, Batalionów Chłopskich, Nowowiejska, Witosa, Przemysłowa, Leśna, który wypada 25.12.2015 (święto) w dzień wolny od pracy odbędzie się 24.12.2015.

Odbiór zmieszanych odpadów komunalnych z terenu Miasta Pińczów zabudowa wielorodzinna, który wypada 26.12.2015 (święto) w dzień wolny od pracy odbędzie się 28.12.2015.

Firma EKOM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com