Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Orientuj się

10 grudnia 2015 | , | Wyświetleń: 789

Miło nam poinformować, że wniosek “Orientuj się” Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury otrzymał dofinansowanie w ramach Programu “Równać Szanse 2015 – Regionalny Konkurs Grantowy”.


Celem projektu jest pobudzanie aspiracji poznawczych, wyrównywanie szans na start w dorosłe życie oraz rozwijanie pasji młodych ludzi w wieku 13-19 lat poprzez uczestnictwo w cyklu zaplanowanych w ramach projektu działań: cykl zajęć sprawnościowych i edukacyjnych wykorzystujących aktywność istniejących na terenie Pińczowa stowarzyszeń i nieformalnych grup osób.


Uczestnicy projektu przez kilka miesięcy szkolić się będą z zakresu technik samoobrony, uczestniczyć będą w zajęciach na ściance wspinaczkowej, wezmą udział szkoleniu survivalowym ze znaną podróżniczką Kamilą Kielar; sami zaplanują i przeprowadzą imprezę na orientację na terenie gminy Pińczów.


Projekt rozpocznie się w lutym 2016 roku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com