Serwis Internetowy Miasta Pińczów

155. rocznica Powstania Styczniowego oraz bitwy pod Grochowiskami – fotorelacja

0 komentarzy

Siniat liderem Pińczowskiej Ligi Firm

3 grudnia 2016 | NiL. redakcja, pinczow.com, za ligafirm.pinczow.eu | Wyświetleń: 896

20 bramek padło w czterech meczach rozgrywanych w ramach III kolejki Pińczowskiej Ligi Firm. Kibice zgromadzeni w hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie nie mogli narzekań na brak emocji. Nie zawiedli faworyci. Swoje mecze wygrały Siniat i Eurocash. Drugie zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach zanotował Urząd Miejski w Pińczowie. Pierwsze trzy punkty zdobyła Kancelaria Nowa.

img_1446

W pierwszym piątkowym meczu niepokonany Eurocash w „derbowym” meczu pokonał  po dwóch trafieniach Przemysława Matyjasa Z.P.U.H Matuszczyk 2:1. Jedyną bramkę dla Matuszczyka zdobył Piotr Gruszka. W kolejnym spotkaniu po dwóch bramkach Roberta Chlewickiego i Roberta Banaszka oraz po jednym golu Roberta Ciekalskiego i Sławomira Kłosa Urząd Miejski w Pińczowie po bardzo ciekawym meczu wygrał z Rob-Bud  6:2. W drużynie Rob-Bud na listę strzelców wpisali się Michał Młyńczak i Wiktor Nogacki.

W trzecim meczu rozgrywanym w pińczowskiej hali, Kancelaria Nowa wygrała z Eko-dom 2:1. Bramki dla Kancelarii zdobyli Grzegorz Florczyk i Krzysztof Ziółkowski. Jedyne trafienie dla Eko-dom zaliczył Mateusz Majcher. W ostatnim piątkowym meczu lider Pińczowskiej Ligii Firm – Siniat wysoko wygrał z Urzędem Gminy Złota, aż 5:1.  Dwie bramki dla Siniat zdobył Piotr Deka, po jednej Paweł Niedziela, Rafał Mazur i Adam Wilk. Honorową bramkę dla zespołu z Złotej zdobył Patryk Szczygieł.

Po trzech kolejkach na prowadzeniu z kompletem punktów są  „gipsiarze” z Siniatu. Drugi w tabeli, z takim samym dorobkiem znajduje się Eurocash. Na trzecie miejsce awansował Urząd Miejski w Pińczowie. W klasyfikacji najlepszych strzelców z siedmioma trafieniami prowadzi Przemysław Matyjas z Eurocash.

Mecze sędziowali Robert Szczygieł i Zdzisław Maj. IV kolejka PLF zostanie rozegrana w piątek, 9 listopada w hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie. Video, zdjęcia, tabela i komplet wyników znaleźć można na stronie organizatora www.ligafirm.pinczow.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com