Serwis Internetowy Miasta Pińczów

155. rocznica Powstania Styczniowego oraz bitwy pod Grochowiskami – fotorelacja

0 komentarzy

Zablokowana droga wojewódzka nr 768 na wysokości miejscowości Sancygniów

20 lutego 2017 | kpt. Paweł Obważanek, KP PSP w Pińczowie | Wyświetleń: 855

Tuż przed godziną 10 stanowisko kierowania  Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie otrzymało zgłoszenie o wypadku z udziałem ciągników siodłowych i samochodu dostawczego w miejscowości Sancygniów, gmina Działoszyce. W zgłoszeniu zawarto informacje o możliwych osobach poszkodowanych.

Do akcji zadysponowano pełną obsadę pińczowskiej komendy oraz najbliżej położone ochotnicze straże pożarne z terenu gminy Michałów i Działoszyce.

Po przyjeździe na miejsce strażacy zastali zablokowaną całkowicie drogę wojewódzką przez dwa ciągniki siodłowe biorące udział w zdarzeniu i samochód dostawczy znajdujący się w przydrożnym rowie. Pojazdami podróżowali jedynie kierowcy. Kierowca auta dostawczego został poszkodowany w wypadku, a będący na miejscu zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przetransportowaniu przytomnego, rannego mężczyznę do szpitala.

Do zdarzenia doszło na oblodzonym łuku drogi wojewódzkiej nr 768. Na tą chwilę ruch na drodze jest całkowicie zablokowany.

Strażacy zabezpieczają pojazdy i miejsce akcji. Na miejscu działają również funkcjonariusze Policji.

 

5 odpowiedzi na “Zablokowana droga wojewódzka nr 768 na wysokości miejscowości Sancygniów”

 1. radiotechnik napisał(a):

  Wąska, nieposzerzona na zakrętach droga, koleiny, śliska nawierzchnia, dwie ciężarówki które prawdopodobnie nie dostosowały prędkości do warunków drogowych i nieszczęście gotowe.

 2. mieszkaniec napisał(a):

  za szybko !

 3. KIEROWCA napisał(a):

  CZAS ROZPOCZĄĆ MODERNIZACJE TEJ DROGI.

 4. motocyklista napisał(a):

  Też tak uważam droga ta jest w coraz gorszym stanie.

 5. podróżnik napisał(a):

  Często poruszam się tą drogą. Droga nazywa się wojewódzką 768 gdy nie nastąpi modernizacja w najbliższym czasie będzie drogą niebezpieczną w coraz gorszym stanie.Władze gminne,powiatowe na którym terenie znajduje się ta droga powinny bardziej zabiegać o modernizacje tej drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com