Serwis Internetowy Miasta Pińczów

155. rocznica Powstania Styczniowego oraz bitwy pod Grochowiskami – fotorelacja

0 komentarzy

Osobowość Roku 2016 Gminy Pińczów – fotorelacja

25 lutego 2017 | redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 256

Znamy już laureata Osobowości Roku 2016 Gminy Pińczów. Tym razem ten zaszczytny tytuł Kapituła przyznała Stowarzyszeniu Ludowemu Chata Bogucka.

Przypomnijmy, że nominowanymi byli:

Pani Agnieszka Kobryń-Pietrasiewicz właścicielka Farmy Jaga z Bogucic II, pińczowskie stowarzyszenie Krewcy Ponidzianie, Stowarzyszenie Ludowe Chata Bogucka z Bogucic I oraz pan Witold Cira – działacz harcerski.

zdjęcia z uroczystości znajdują się w naszej galerii TUTAJ

15 odpowiedzi na “Osobowość Roku 2016 Gminy Pińczów – fotorelacja”

 1. heblon napisał(a):

  Uroczystość wporzo, nawet jeśli niepoślednie role odgrywają na niej takie tuzy jak Janek „ku.. no wisz ch.. ten pier…nooo tego noo wisz ku…” R. z lasów parszywsko-byczoskich, dziennikarka Joasia, fascynatka PSL którą bezlitośnie hejtuje jakiś chłopaczyna na fejsie za jej lewactwo i brak obiektywności oraz Maciuś W. „wykształciuch”, na którego żywot opuszczę zasłonę milczenia.

 2. abac napisał(a):

  ale wiocha ,jak zwykle

 3. Leon napisał(a):

  Przecież B.jest z wiochy…czego oczekujesz…za rok kolej na OSP PODŁĘŹE…

 4. Roman napisał(a):

  Wszysko by było ok jakby szanowna komisja emerytów nie wybrała emerytów . no ale przecież takie miasto… emerytów i rencistów . szkoda że nie wspierają młodych,ale i tak oni są wygrani .Przyszedłem na tą uroczystość tyko ze względu na nich. Trzymam kciuki za rok.

 5. wiek średni napisał(a):

  Ciekawi mnie, co wiek ma do zdobycia nagrody Osobowości Gminy? Chyba nic.
  Jest kapituła, jest regulamin – jest zawsze trudny wybór, ale jakoś to działa od 10-ciu lat. Po co to krytykować.
  Wydaje mi się, że pod takim niusem wypada pogratulować zwycięzcy i tyleż filozofii.
  Gratuluje Bogucankom i cieszę się razem z nimi.

 6. asia napisał(a):

  ja stawiałam na P.Witolda

 7. ? napisał(a):

  Ale przecież Stowarzyszenie, które wygrało to nie tylko emerytki.

 8. olo napisał(a):

  Dajcie sobie już spokój. Od początku istnienia ten plebiscyt był bez sensu. Jakie tu osobowości? Brak indywidualnych kandydatów, to się nagradza stowarzyszenia lub grupy ludzi.

 9. pomysł napisał(a):

  no bi chyba fajnym pomysłem i rozwiązaniem byłoby nadawać tytuł osobom indywidualnym i grupom ludzi w 2 różnych kategoriach. Myślę, ze nie da się porównać pracy jednej osoby i np. stowarzyszenia… Zastanawiam się też dlaczego nikt nigdy nie zgłosił młodzieży, która też super działa i powinna być nagrodzona za swój i chęć pomagania innym… Obserwuje co młodzi robią i widze , ze działają prężnie na wielu płaszczyznach 0 doceniajmy to u nich 🙂

 10. paker napisał(a):

  coś długo się ładuje ten pinczow.com ??? też tak macie?

 11. kiki napisał(a):

  pewno dużo osób odwiedza pinczowcom i sie długo ładuje

 12. 80-latka napisał(a):

  wiocha i tyle…. bo wiocha.

 13. obserwator napisał(a):

  tak, stowarzyszenie to nie tylko starsze panie, są też młodsze, które od kilku lat równie prężnie działają ale ciągle pozostają w cieniu, mało kto wie o ich istnieniu. Dziewczyny piszą projekty, pozyskują środki, na sfinansowanie zajęć dla dzieci, organizują wycieczki, i innego rodzaju mniejsze bądź większe imprezy…
  Co się będę rozpisywać :), zapraszam na facebooka – chata bogucka. Zobaczcie Państwo i oceńcie sami

 14. b. napisał(a):

  Gratuluję wszystkim nominowanym 🙂 Wybór, jak Przewodniczący Kapituły przekazywał, był trudny. Każdy działa w swojej dziedzinie i trudno porównywać tak różne od siebie rodzaje działalności. Jednak wybór uważam za dobry! Stowarzyszenie Ludowe Chata Bogucka działa od tylu lat na rzecz Gminy i Miasta Pińczów – a to właśnie jest głównym wyznacznikiem do nominacji 😉 Mam nadzieję, że stanie się to wyróżnienie motorem do dalszej owocnej pracy.Powodzenia!!!

 15. 1122 napisał(a):

  No właśnie… podzielam zdanie, ze trudno oceniać działania na tak różnych poziomach… Chyba pora na zmianę regulaminu i może nawet Kapituły. Bogucanki są super, a że młodsze pokolenie jest odstawione w cień było nawet widac w pewnym momencie na scenie… a szkoda, bo to fajne dziewczyny i duuużo robią.
  Gratulacje dla Krewwkich – młode stowarzyszenie a tyle sukcesów 🙂 . Super i tak trzymajcie. Ciesze się, że są w tym mieście tacy ludzie, którzy są w stanie poświęcić coś od siebie a czasami nawet siebie by pomóc innym. Genialne działania i mam nadzieję, ze w przyszłym roku również wystąpią do nominacji ale i do nagrody!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com