Serwis Internetowy Miasta Pińczów

155. rocznica Powstania Styczniowego oraz bitwy pod Grochowiskami – fotorelacja

0 komentarzy

Obchody Dnia Kobiet w Pińczowie

13 marca 2017 | psck, | Wyświetleń: 722

Choć 8 marca już za nami, to niedzielne obchody Dnia Kobiet w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury trwały w najlepsze.

Wieczór tradycyjnie zainaugurował Burmistrz Miasta I Gminy Pińczów – Włodzimierz Badurak, który złożył zgromadzonym Paniom najserdeczniejsze życzenia i wraz z przedstawicielami samorządu: Markiem Zatorskim – za-cą burmistrza, Janem Radkiewiczem – Przewodniczącym Rady Miejskiej i Marcinem Kozłowskim odśpiewał gromkie STO LAT dla wszystkich Pań.
Później na scenie królowały piękne melodie o kobietach w wykonaniu artystów scen krakowskich: Anny Kukawskiej, Mirosława Gotfryda oraz Marcina Kurcza.Sympatyczni artyści szybko nawiązali kontakt z publicznością, a w młodej wokalistce publiczność bezbłędnie rozpoznała bohaterkę serialu paradokumentalnego „Policjantki i Policjanci”-Emilią Drawską.

Po uczcie dla ducha Panie zostały zaproszone na słodki poczęstunek do sali teatralnej domu kultury, który to poprzedziły życzenia i kwiaty dla każdej z Pań od przedstawicieli samorządu Gminy Pińczów.

3 odpowiedzi na “Obchody Dnia Kobiet w Pińczowie”

  1. ja napisał(a):

    Już talerzy na ciastko kobitom żałowali……

  2. Aśka napisał(a):

    Spęd emerytek a między nimi Badurak… Taki niestety mamy elektorat w Pińczowie. Ciekawe dlaczego ich dzieci uciekły z miasta, bo mamuśki wybierały burmistrza.

  3. zzz napisał(a):

    zapytaj w biurze pracy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com