Serwis Internetowy Miasta Pińczów

155. rocznica Powstania Styczniowego oraz bitwy pod Grochowiskami – fotorelacja

0 komentarzy

Victoria Pińczów- KKP Kielce Zapowiedź

27 kwietnia 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, Victoria Pińczów | Wyświetleń: 597

Po długim czasie oczekiwań, piłkarki Victorii Pińczów wystąpią przed własną publicznością. W najbliższą sobotę, 29 kwietnia na Stadionie Miejskim przy ulicy Pałęki, podopieczne Jacka Pasternaka i Rafała Sobolewskiego podejmować będą Kobiecy Klub Piłkarski Kielce. Początek meczu godzina 11:00. Wstęp wolny.


Najbliższe spotkanie będzie niezmierne istotne dla układu tabeli III ligi kobiet. W przypadku zwycięstwa Victorii, pińczowianki mogą przeskoczyć kolejny w tabeli Top-Spin Promnik, z którymi Victoria w ubiegłym tygodniu wygrała na wyjeździe 3:1. Sobotnie rywalki Victorii – drużyna KKP Kielce w obecnych rozgrywkach nie radzi sobie zbyt dobrze. W rozegranych dotychczas 12. meczach, kielczanki zdobyły zaledwie punkt. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w sobotę.

Przyjdź na mecz i dopinguj zawodniczki Victorii. Wspólnie twórzmy historię pińczowskiej kobiecej piłki nożnej. Przypomnijmy – sobota, godzina 11:00, Stadion Miejski w Pińczowie. Victoria Pińczów –  Top-Spin Promnik. Wstęp Wolny. Musisz tam być!. Emocje gwarantowane.

Poniżej publikujemy film promujący sobotni mecz, który zmontował  Hubert Zięba.

Jedna odpowiedź do “Victoria Pińczów- KKP Kielce Zapowiedź”

  1. VICTORIA PIŃCZÓW napisał(a):

    Niestety pogoda wciąż nie pozwala nam na rozegranie meczu u siebie. Zapowiadany na jutro mecz z KKP nie odbędzie się. Stan murawy nie pozwala na rozegranie meczu. Spotkanie zostaje przeøozone na inny termin. Za tydzień – mamy nadzieję- będzie nam dane rozegrać w koñcu mecz u siebie. Rywalem – Stal Kunów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com