Serwis Internetowy Miasta Pińczów

5 Konkurs Wokalny już za nami

0 komentarzy

Informacja dotycząca odbioru odpadów komunalnych

14 czerwca 2017 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 735

Urząd Miejski w Pińczowie informuje, że odbiór komunalnych odpadów zmieszanych (niesegregowanych) przypadający na dzień 15 czerwca 2017 r. (Boże Ciało) z zabudowy jednorodzinnej mieszczącej się przy ul. Pałęki, Zacisze, Podemłynie, Wesoła, Legionistów, Targowej, Marszałka Piłsudskiego, Słabskiej, Armii Krajowej, Złotej, Klasztornej, Mirowskiej, Polnej, Batalionów Chłopskich, Nowowiejskiej, Witosa, Przemysłowej, Leśnej odbędzie się w dniu 16 czerwca 2017 r. tj. piątek.

5 odpowiedzi na “Informacja dotycząca odbioru odpadów komunalnych”

 1. xd pisze:

  A przetarg na odbiór odpadów znowu wygrał EKOM. Firmie z nowin się opłaca w Pińczowie śmieci zbierać a Pińczowskiej komunalce dalej nie 🙂 to jest polityka. Zapraszam na bip.pińczów do zapoznania się ofertami cenowymi 😀

 2. rodak pisze:

  Wygrala firma najtansza i jak widzimy na codzien jakos uslug adekwantna do ceny ;)Ma byc tanio, a gdzie smieci sa wywozone nie jest wazne, taki system mamy, jesli sie im oplaca za ta cene to tylko powinni sie w UM cieszyc.

 3. szambonur pisze:

  Za imprezę wyborczą w Koperni, trzeba zapłacić. No to wybiera się sprawdzoną i lubianą przez mieszkańców za solidność firmę EKOM. Jak ona działa? trochę sprawniej i sympatyczniej od Urzędu Miejskiego no i pracownicy lepiej wykształceni i życzliwsi dla ludzi. Badurak ma kiepełe nie od parady.

 4. itd pisze:

  Ceny maja niskie bo nie daja workow na smieci , nie zabieraja smieci w wyznaczonych terminach i niech sie burmistrz nie zdziwi jesli pewnego dnia znajdzie pod drzwiami sterte smieci, bo skladane skargi nic nie daja , pani pyta :sklada pani skarge ? I na tym sie konczy interwencja urzednikow.

 5. Worms72 pisze:

  Czy śmieci niesegregowane jak łopatka popiołu na górze pojemnika już nie może być zabrana przez panów specjalistów??!! Co ze śmieciami w takim razie w blokowisku gdzie jest wszystko pomieszane razem nawet z segregowanymi.Domy jednorodzinne się dyskryminowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com