Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Dzień Otwarty oraz zapisy do Szkoły Muzycznej 

0 komentarzy

Promesa dla Gminy Pińczów

4 sierpnia 2017 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 722

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznało dla Gminy Pińczów promesę na realizację zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych. W piątek 4 sierpnia w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak otrzymał promesę od wojewody świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek.

Na zadania o nazwie: 1. „Przebudowa drogi w Pińczowie (droga nad zalewem) dz. nr ewid. 226, 213/3, 124/4, 124/8 od km 0+000 do km 0+871, dł 871 mb”; 2. „Przebudowa drogi w Mozgawie (1) dz. nr ewid. 647 od km 0+000 do km 0+500, dł. 500 mb” Gminie Pińczów przyznana została dotacja z rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczona na przeciwdziałanie skutkom klęsk żywiołowych lub ich usuwanie w wysokości 345 000, 00 zł, co stanowi 80% wartości kosztów. Pozostałe 20% dofinansowanie zostanie z budżetu Gminy Pińczów.

12 odpowiedzi na “Promesa dla Gminy Pińczów”

 1. PIŃCZOWIANIN napisał(a):

  Pan Badurak już chyba z PIS-em trzyma…

 2. 512ram napisał(a):

  W końcu jakieś inwestycje w mieście, budowa ulicy słonecznej, teraz droga nad zalewem, rozbudowa wodociągu na ul 7 źródeł lada chwila ruszy budowa obwodnicy. Brawo tak trzymać.

 3. niko napisał(a):

  Droga nad zalewem ile ma mieć metrów długości?

 4. Dr Ale napisał(a):

  Chodzi o drogę wzdłuż stadionu czy odcinek od Kontików do wodociągów?

 5. 512ram napisał(a):

  Długość remontowanej drogi jest podana w artykule powyżej a chodzi o ulicę Pałęki.

 6. ppp napisał(a):

  Brawo brawo same potrzebne inwestycje imponujący rozwój metropolij Pińczów

 7. fanka napisał(a):

  Vłodmirowicz jakiś ty slyczny, panuj nam do końca żywota i 2 dni dłużej!

 8. niko napisał(a):

  Ulica Pałęki jest jedną z najdłuższych „ulic” Pińczowa. Trudno odcinek od Kon-Tiki do Łąkowej wysypany tłuczniem nazwać ulicą. 871 mb nie wystarczy na całą Pałęki, może będzie to odcinek
  od Kon-Tiki do łąkowej?

 9. P.S. napisał(a):

  Co to jest 345 tys.zł!?! Nędzny ochłap.Przecież w w Pińczowie za Baduraka budują najdroższe drogi w świętokrzyskim!

 10. Józek napisał(a):

  do; p.s.
  Ale to trzeba chcieć widzieć! Niektórym a szczególnie fanom wystarczy tylko kiełbaska …

 11. niezależny napisał(a):

  Wystarczy żeby gmina przestała sponsorować powiat a mianowicie dokładanie do dróg powiatowych utrzymywanie hali i będzie kasa na drogi gminne . Niech się powiat weźmie do roboty i sam zadba o fundusze na utrzymanie dróg powiatowych . No ale cóż parszywa koalicja zobowiązuje .I włodarze Powiatu będą się fotografowali na tle dróg zrobionych za nieswoje . A głupi naród uwierzy jacy to dobrzy włodarze w Pińczowie .Niestety po prawdzie to nawet poboczy powiat nie umie utrzymać w należytym porządku . A tyle maszyn zakupili do utrzymywania porządku .

 12. P.S. napisał(a):

  Jak jesteśmy ” doceniani ” przez Kielce świadczy – po raz kolejny – fakt, że Busko dostało 1 mln.850 tys., Kazimierza prawie milion, ba, nawet taki Korczyn zainkasował 1 mln.150 tys!!! Panie Badurak! – po prosty zakpili z Pana… A Pan robi ciągle to samo, czyli mądrą minę do głupiej gry!!! Oby ta błazenada zakończyła się w pażdzierniku 2018 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com