Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kuba Wieczorek – chłopiec który łączy ludzi (zdjęcia)

5 komentarzy

Kolorowe zakończenie wakacji

31 sierpnia 2017 | NiL, pinczow.com | Wyświetleń: 814

Na kolorowo, 30 sierpnia w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się zakończenie wakacji przygotowane przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury.

Impreza kulturowo-sportowa była zwieńczeniem projektu – „Młodzieżowy Kolorowy Pińczów”, realizowanego przez miejscową młodzież wspólnie z Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Środowemu wydarzeniu towarzyszyła charytatywna zbiórka pieniędzy na rehabilitację Wiktora, który ucierpiał w wypadku drogowym. Pińczowskie zakończenie wakacji rozpoczęło się od charytatywnego biegu na rzecz właśnie Wiktora. W trzy i pół kilometrową trasę wokół pińczowskiego zalewu wystartowało 72 biegaczy w różnym wieku. Najszybciej całą trasę przebiegł Marcin Przybysławski. Wszyscy uczestnicy biegu, na mecie otrzymali kolorowy proszek holi, który widowiskowo wystrzelili później wszyscy uczestnicy imprezy. Następnie na scenie amfiteatru pińczowskiego zebranej publiczności zaprezentowała się pińczowska młodzież. Usłyszeliśmy uczestników warsztatów wokalnych, które od piątku odbywały się w PSCK. Na scenie zaprezentowały się również młodzi tancerze z kółek działających przy domu kultury. Impreza była również okazją do podsumowania projektu doświadczalnik, który realizowany był od lutego w PSCK. Zwieńczeniem środowego wydarzenia była kolorowa eksplozja proszków holi, które „wybuchały” przy muzyce granej przez DJ Daniela.

Inicjatywa realizowana była w ramach projektu Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury „JA w kulTUrze – Inicjatywy lokalne 2017” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Partnerami wydarzenia były dwie grupy biegowe BAD Biegnę ale Dokąd?, 5 Sów Run Team Pińczów, oraz młodzież z Gimnazjum nr 2 w Pińczowie.

 

więcej zdjęć w naszej galerii TUTAJ

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com