Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Otwarcie wystawy fotogramów przedstawiających rekonstrukcję pińczowskiego zamku – fotorelacja

4 komentarze

Marszałek w Pińczowie

14 września 2017 | źródło: powiat.pinczow.pl, | Wyświetleń: 892

Na zaproszenie starosty pińczowskiego, 12 września do Pińczowa z roboczą wizytą przyjechał marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas.

Podczas pobytu w powiecie pińczowskim odwiedził podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, gdzie został serdecznie przywitany przez wychowanków ośrodka oraz dyrektor Joannę Ciesielską.

W trakcie swojej wizyty włodarz naszego województwa obiecał odwiedzić uczniów w okolicach grudnia, kiedy to zawita do nich ze słodką niespodzianką.

20 odpowiedzi na “Marszałek w Pińczowie”

 1. san escobar napisał(a):

  Żenada.

 2. kl napisał(a):

  Pozdrowienia dla dzieciaków

 3. aaa napisał(a):

  wybory idą, czas na szopkę …. i ludziska się na to znowu załapią!

 4. kolo napisał(a):

  Pinczow to „miasto” upadle , kazdy kto ma hale , magazyny chce to sprzedac poki czas (patrz , ul. przemyslowa , michalow ) – kto ostatni ten gasi swiatlo .

 5. a napisał(a):

  tak, chcą sprzedać, tylko mądry nikt kupić nie chce. Kochane władze, wkrótce w grajdołku zostaniecie tylko wy i wasi urzędnicy.

 6. Anonim napisał(a):

  Jest to bardzo miły gest ze strony Marszałka i Starosty

 7. beee napisał(a):

  a dyrektorów szkól ponadgimnazjalnych jak nie było tak nie ma i gitara gra …

 8. Szwejk napisał(a):

  Mamy bardzo dobrego burmistza Baduraka. Czego ludziska narzekacie. Stara się jak może. A zastępcy Zatorskiego cała okolica nam zazdrości. Pińczów idzie do przodu jak burza.

 9. witold napisał(a):

  non stop zabawy,festyny,potańcówki oto cała praca burmistrza,żenujące

 10. witt napisał(a):

  a co mu więcej potrzeba byle tylko hulać

 11. ppp napisał(a):

  Burmistrz już sobie znalazł dobrą posadę poczekajcie po wyborach i zobaczycie a psl powinni zlikwidować jak to chłopki patrzą w koryto

 12. andrzej napisał(a):

  Kiedyś ktoś to pisał nie raz, że Pińczów zamieni się w skansen, i chyba faktycznie tak się stanie, zaczynam się do tego przekkonywać coraz bardziej.
  Przyjeżdżają z byle badziewiem, rzucą jakieś ochłapy typu obwodnica która się należy Pińczowowi jak psu buda ( ale szum będzie co to nie narobili po 3 kadencjach rządów psl w świętokrzyskim ). Pod pudrują trochę Kon-tiki sypiąc marnym groszem, zamiast poczynić na ich rzecz inwestycje z prawdziwego zdarzenia na szeroką skalę, jak i na rzecz pozostałych ośrodków ludzi którzy jeszcze jakiekolwiek wiążą plany z Pińćzowem i rozwojem jego atrakcji, bo ludzi którym się chce też jest coraz mniej – oczywiście w Pińczowie. Zresztą gdyby nie ludzie z zapałem to Pińczów już byłby skansenem. Szkoda tylko że takich ludzi się nie wspiera, a jak czytam jak to się dzieje w innych miastach to, aż zes**ć się chcą. Sypią milionami, ciągle bębnią o powstaniu nowych zakładów choćby w skarżysku, jędrzjowie wsparciu instytucji kultury, turystyki, busko, wiślica, kazimierza ostatnio czytałem o jakiś lotach na miotle w googlach VR no szaleństwo ich ogarnęło, tylko czemu tego szaleństwa nie ma tutaj ? nawet parki krajobrazowe robią ośrodek w Umianowicach, chyba jedyna większa inwestycja w okolicy wsparta przez urząd marszałkowski :(. No ale właśnie spoko, że to powstaje, szkoda tylko, że nic takiego nie dzieje się w Pińczowie.

 13. Igor napisał(a):

  Co wy chcecie buduje się przecież spora inwestycja w postaci ul. słonecznej a i droga nad zalewam odzyskać ma swój blask, za kilka miesięcy ruszy budowa obwodnicy.

 14. Kamil napisał(a):

  @Igor o co chodzi z tą słoneczną? To jakas nowa ulica? Co tam ma byc?

 15. Igor napisał(a):

  Słoneczna to nowa ulica, która łączyć się będzie z ulicą Kazimierza Wielkiego i będzie tam zabudowa domów jednorodzinnych.

 16. Brus napisał(a):

  Zbigniewie daj już spokój nie pograzaj się.

 17. zzz napisał(a):

  pacynka…

 18. Maniek napisał(a):

  Władzo Pińczowa nie wstyd Ci tych komentarzy!!!

 19. zośka napisał(a):

  Aco mi tam wstyd skoro mam…a co.

 20. Babcia klocia napisał(a):

  Oddawać biesa zaj……a nasz samolot symbol naszej lipidowy i sza…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com