Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Otwarcie wystawy fotogramów przedstawiających rekonstrukcję pińczowskiego zamku – fotorelacja

4 komentarze

Trwają zapisy do PLF i pińczowskiego futsalu

14 września 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 411

Już wkrótce w naszym mieście wystartuje po raz szósty Pińczowska Liga Firm. W związku z tym ogłasza się nabór drużyn do tegorocznych rozgrywek. Wszystkie informację oraz zgłoszenia można składać na pińczowskim Orliku, u koordynatorów ligi. Termin zapisów mija 6 października. Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na 13 października.

Poza rozgrywkami PLF, kibice z Pińczowa będą mogli oglądać także rozgrywki futsalu, które po raz pierwszy zostaną rozegrane w naszym mieście. Pińczowski Futsal ma mieć nieco bardziej profesjonalny charakter i będą mogli występować w niej zawodnicy m.in.  zrzeszeni w klubach piłkarskich. Zapisy do I edycji Pińczowskiego Futsalu  można zgłaszać do 17 listopada. Początek zmagań piłkarzy zaplanowano na 25 listopada.

 

Pińczowska Liga Firm czy też Pińczowski Futsal to poza emocjami sportowymi możliwość wypromowania swojej firmy. Dlatego też zachęcamy do tworzenia drużyn w wewnątrz firm, które z pewnością pracownicy będą godnie reprezentować. Patronat medialny nad halowymi rozgrywkami objęła redakcja pinczow.com

2 odpowiedzi na “Trwają zapisy do PLF i pińczowskiego futsalu”

  1. Anonim napisał(a):

    Łukasz B. na burmistrza! Dobrze robi dla sportu!

  2. Xyz napisał(a):

    Co nie oznacza, że dobrze zrobi dla miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com