Serwis Internetowy Miasta Pińczów

JUBILEUSZ TEATRU CIUT FRAPUJĄCEGO

3 komentarze

Trwają zapisy do IV Biegu Szlakiem mięty i kamienia

20 września 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 156

Wszystkich miłośników biegania serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Biegu Szlakiem mięty i kamienia. Impreza biegowa, która na stałe wpisała się w kalendarz biegowy w naszym mieście odbędzie się w sobotę, 30 września o godzinie 11:00.

Zapisów można dokonywać za pośrednictwem  Internetu  na stronie (kliknij TUTAJ) oraz w biurze organizatora, które mieści się w budynku hali-widowiskowo sportowej w Pińczowie. Ci którzy zapiszą się do 20 września, opłata startowa wyniesie 25 zł, po tym terminie koszt startu wzrośnie do 40 zł. Numer konta na który można opłacać udział w biegu oraz regulamin zawodów dostępny jest na stronie (kliknij TUTAJ).

Tegoroczna trasa IV Biegu „Szlakiem mięty i kamienia” będzie wynosić tradycyjnie 12 km, a prowadzić będzie od startu tj. z terenu hali widowiskowo-sportowej przy ul. Republiki Pińczowskiej 42, dalej ulicami Pińczowa – ul. Kluka –  rondo –  ul. Żwirki i Wigury , a następnie ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury) następnie ul. Nowowiejska – w kierunku miejscowości Brzeście ok. 2,4 km przebiega drogą wojewódzką Nr 766 – Skowronno Górne – Skowronno Dolne – Kopernia -Pińczów – ul. 3 Maja – ul. Łąkowa – ul. Kluka i finisz na  terenie hali widowiskowo-sportowej.

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg  otrzymają pamiątkowy medal (kliknij TUTAJ by zobaczyć projekt tegorocznego medalu). Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne. Wydawanie numerów startowych oraz materiałów biegowych odbywać się będzie w biurze zawodów w dniu zawodów w godzinach 8:30 – 10:30.

Video z trasy IV Biegu Szlakiem Mięty i Kamienia autorstwa Piotra Czerwia

Organizatorami biegu są: Powiatowy Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji – Hala Widowiskowo – Sportowa, Powiat Pińczowski, Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Pińczowskiej , „5 Sów Run Team Pińczów” , „Biegnę, Ale Dokąd …?” oraz Krewcy Ponidzianie. Patronat medialny objęła redakcja pinczow.com.

4 odpowiedzi na “Trwają zapisy do IV Biegu Szlakiem mięty i kamienia”

 1. Slop pisze:

  Kto normalny organizuje bieg w sobotę? Wszędzie w Polsce biegi organizowane są w niedzielę poza Pinczowem oczywiście. Za miesiąc w Busku bieg w niedzielę. Tylko u nas sobota a frekwencja byłaby dwa razy większa.

 2. law51 pisze:

  Zorganizują bieg w niedzielę i będziesz narzekał, że w niedzielę. Chcesz biec to tak ułóż sobie plan dnia, żeby móc poświęcić te dwie godziny w sobotę.

 3. J23 do Slop pisze:

  Link z Maratonów Polskich. Normla
  nych w Polsce jest wiela.Zawody Biegowe sobotę we wrześniu w PL. Nie krytykuj, zrób coś dobrego i się tym pochwal na P.com. https://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=1&grp=13&trgr=1&bieganie

 4. Slop pisze:

  Tu nie chodziło o krytykę dla samej krytyki a o uwagę merytoryczną. Jeżeli wstawiacie link do maratonów polskich to sami widzicie żaden maraton nie odbywa się w sobotę może z 5% półmaratonów odbywa się w sobotę reszta w niedzielę. Żaden prestiżowy bieg nie odbywa się w sobotę. Tu chodzi o głupie zmarnowanie potencjału tego biegu jeżeli np. W sobotę wystartuje ok 100 osób to w niedzielę na 100% będzie ich więcej. Kto biega w zawodach wie jaka jest prawda. Dziś w niedzielę maraton Warszawski ech….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com