Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Otwarcie wystawy fotogramów przedstawiających rekonstrukcję pińczowskiego zamku – fotorelacja

4 komentarze

Komunikat z Zawodów Strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta Pińczowa

26 września 2017 | LOK PiIńczów, | Wyświetleń: 534

W niedzielę, 24 września 2017 roku odbyły się zawody strzeleckie rozgrywane o Puchar Burmistrza Miasta Pińczowa.

W zawodach udział wzięło  36 strzelców. Nagrody dla zwycięzców oraz smaczny poczęstunek ufundował  Burmistrz Pińczowa Włodzimierz Badurak

9 odpowiedzi na “Komunikat z Zawodów Strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta Pińczowa”

 1. Olaf napisał(a):

  Drugi dzień ta „Komunika” wisi… Poprawcie to wreszcie.

 2. nikoś napisał(a):

  Co z wynikami głosowania w budżecie obywatelskim ? Pińczów zacznie się rozwijać dla mieszkańców czy dalej każdy sobie ?

 3. bzyk napisał(a):

  Szkoda tylko Panie Burmistrzu, że Pana wierny elektorat ani tej niedzieli ani poprzednich niedziel ( poprzednimi laty) kiedy inni odwalali za Pana robotę nie miał szans zamienić z Panem słowa. Zastanawiające jest dlavzegóż to nie zechciał Pan się zjawic i choćby zamienić z ludem słowo. Wolał Pan się wyspać czy uznał Pan, że do wyborów jeszcze zdąży się pokazać? Pana „rywal” ze starostwa tydzień wcześniej stawił się na dziewiątą, otworzył zawody, do każdego podszedł porozmawiał, wręczył nagrody i zamknął imprezę. Można się bawić?

 4. zięć napisał(a):

  To prawda, Wołodia nie przychodzi nigdy. Pozdrawiam wszystkich strzelców

 5. do bzyk i zięć napisał(a):

  Wydawałoby się, że na zawodach tacy fajni ludzie są a tu tyle jadu..byłem na zawodach i wystarczyło spytać organizatorów, lub pracowników UM dlaczego nie ma Burmistrza i byście się wszystkiego dowiedzieli jak tak na niego czekaliście…on czeka na Was w UM – idźcie i porozmawiajcie;)

 6. olo napisał(a):

  A ja cała zycie myslalem, że to władza jest dla ludu a nie odwrotnie. Dziwnym wydaje się fakt nieobecności Włodzimierza. Zresztą, wyobraźmy sobie jakby to było gdyby ktoś mnie zaprosił do siebie a okazało by sie, że go nie ma. Czy tak postępuje gospodarz? Tak więc nie piszcie pierdół drodzy urzędnicy co to może i z „jego” decyzji pisać musicie. To po prostu jest …

 7. Realista napisał(a):

  Zastanawiam się co dalej z wynikami przeprowadzonej jakiś czas temu na stronie UM ankiety, gdzie projekt rewitalizacji strzelnicy dwa razy zdeklasował konkurencję. Coś się dzieje w temacie czy po raz kolejny władzuchna ma w nosie opinię społeczeństwo ?

 8. xd napisał(a):

  tamto głosowanie było nie ważne, bo przez internet

 9. Realista napisał(a):

  Może raczej wynik był zaskakujący I nie po myśli władzy. Były dwie ankiety z czego pierwszą ewidentnie manipulowano. Tak czy inaczej projekt rewitalizacji strzelnicy w obydwu przypadkach zdeklasował rywali. To po co była ta ankieta ? Zapełnienie pustego miejsca na stronie UM ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com