Serwis Internetowy Miasta Pińczów

JUBILEUSZ TEATRU CIUT FRAPUJĄCEGO

3 komentarze

Komunikat z Zawodów Strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta Pińczowa

26 września 2017 | LOK PiIńczów, | Wyświetleń: 895

W niedzielę, 24 września 2017 roku odbyły się zawody strzeleckie rozgrywane o Puchar Burmistrza Miasta Pińczowa.

W zawodach udział wzięło  36 strzelców. Nagrody dla zwycięzców oraz smaczny poczęstunek ufundował  Burmistrz Pińczowa Włodzimierz Badurak

9 odpowiedzi na “Komunikat z Zawodów Strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta Pińczowa”

 1. Olaf pisze:

  Drugi dzień ta „Komunika” wisi… Poprawcie to wreszcie.

 2. nikoś pisze:

  Co z wynikami głosowania w budżecie obywatelskim ? Pińczów zacznie się rozwijać dla mieszkańców czy dalej każdy sobie ?

 3. bzyk pisze:

  Szkoda tylko Panie Burmistrzu, że Pana wierny elektorat ani tej niedzieli ani poprzednich niedziel ( poprzednimi laty) kiedy inni odwalali za Pana robotę nie miał szans zamienić z Panem słowa. Zastanawiające jest dlavzegóż to nie zechciał Pan się zjawic i choćby zamienić z ludem słowo. Wolał Pan się wyspać czy uznał Pan, że do wyborów jeszcze zdąży się pokazać? Pana „rywal” ze starostwa tydzień wcześniej stawił się na dziewiątą, otworzył zawody, do każdego podszedł porozmawiał, wręczył nagrody i zamknął imprezę. Można się bawić?

 4. zięć pisze:

  To prawda, Wołodia nie przychodzi nigdy. Pozdrawiam wszystkich strzelców

 5. do bzyk i zięć pisze:

  Wydawałoby się, że na zawodach tacy fajni ludzie są a tu tyle jadu..byłem na zawodach i wystarczyło spytać organizatorów, lub pracowników UM dlaczego nie ma Burmistrza i byście się wszystkiego dowiedzieli jak tak na niego czekaliście…on czeka na Was w UM – idźcie i porozmawiajcie;)

 6. olo pisze:

  A ja cała zycie myslalem, że to władza jest dla ludu a nie odwrotnie. Dziwnym wydaje się fakt nieobecności Włodzimierza. Zresztą, wyobraźmy sobie jakby to było gdyby ktoś mnie zaprosił do siebie a okazało by sie, że go nie ma. Czy tak postępuje gospodarz? Tak więc nie piszcie pierdół drodzy urzędnicy co to może i z „jego” decyzji pisać musicie. To po prostu jest …

 7. Realista pisze:

  Zastanawiam się co dalej z wynikami przeprowadzonej jakiś czas temu na stronie UM ankiety, gdzie projekt rewitalizacji strzelnicy dwa razy zdeklasował konkurencję. Coś się dzieje w temacie czy po raz kolejny władzuchna ma w nosie opinię społeczeństwo ?

 8. xd pisze:

  tamto głosowanie było nie ważne, bo przez internet

 9. Realista pisze:

  Może raczej wynik był zaskakujący I nie po myśli władzy. Były dwie ankiety z czego pierwszą ewidentnie manipulowano. Tak czy inaczej projekt rewitalizacji strzelnicy w obydwu przypadkach zdeklasował rywali. To po co była ta ankieta ? Zapełnienie pustego miejsca na stronie UM ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com