Serwis Internetowy Miasta Pińczów

JUBILEUSZ TEATRU CIUT FRAPUJĄCEGO

3 komentarze

Dwudniowe Święto biegowo-rowerowe z finałem w Pińczowie

29 września 2017 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 728

Weekend 7-8 października zapowiada się bardzo ekscytująco, a to za sprawą dwóch prestiżowych imprez sportowych: CrossRun 2017  oraz MTB Cross Maraton 2017.

Po biegach oraz wyścigach rowerowych zorganizowanych m. in. w Chęcinach, Daleszycach, Miedzianej Górze, Piekoszowie, Kielcach, Morawicy, Zagnańsku, Bodzentynie, Masłowie przyszedł czas na rywalizację w Pińczowie. Będą to finałowe edycje mające na celu popularyzację biegania, kolarstwa górskiego, aktywnego wypoczynku w terenie oraz promowanie regionalnych szlaków i miejscowości turystycznych regionu świętokrzyskiego. Trasy dość wymagające, ale zarówno organizatorzy, jak i zawodnicy bardzo chętnie wracają  co roku w nasze malownicze tereny.

Finał CrossRun 2017 zorganizowany zostanie dnia 7 października (sobota), a finał MTB Cross Maraton 2017 –  dnia 8 października (niedziela) ze STARTEM oraz METĄ przy Hali Widowiskowo Sportowej w Pińczowie, ul. Republiki Pińczowskiej 42.

 

Szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych, tras, zapisów, regulaminy są na stronach: www.mtbcross.pl, mtbcrossmaraton.pl

Biuro zawodów zostanie zorganizowane w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pińczowie i czynne będzie zarówno w sobotę i niedzielę od 8:30.

Organizatorzy w/w wydarzeń sportowych: Świętokrzyskie Stowarzyszenie Kolarstwa Górskiego MTB Crosss oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów serdecznie zapraszają miłośników sportu oraz mocnych wrażeń do udziału w w/w wydarzeniach sportowych.

Życzymy wszystkim sukcesów oraz satysfakcji z ukończonych wyścigów.

                                                                     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com