Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Otwarcie wystawy fotogramów przedstawiających rekonstrukcję pińczowskiego zamku – fotorelacja

4 komentarze

Wake up your voice! – zapisy na warsztaty wokalne

3 października 2017 | psck, | Wyświetleń: 215

Swoją przygodę z muzyką zaczynała jako 5-letnia dziewczynka. Dziś uznawana jest za jedną z najoryginalniejszych wokalistek jazzowych ostatnich lat. Karo Glazer – kompozytorka, aranżerka, wokalistka i producentka poprowadzi warsztaty wokalne „Wake up your voice” podczas 13. Zaduszek Jazzowych w Pińczowie.

Dwudniowe warsztaty potrwają od 28 do 29 października i skierowane są do osób od 14 roku życia, które posiadają minimum podstawowe przygotowanie wokalne. Opłata za udział w warsztatach – 80 zł obejmuje: 8 godzin warsztatów z Karo Glazer, dla chętnych udział w jam session ? 28.10 oraz udział w koncercie Karo Glazer podczas 13. Zaduszek Jazzowych w dniu 29 października. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest do pobrania na stronie www.psck.pl .

Karo Glazer na co dzień rezyduje w Wielkiej Brytanii, współpracując z takimi artystami jak m.in. Mike Stern, Lars Danielsson czy John Taylor. Jest wokalistką, kompozytorem i producentem w jednej osobie. Tylko podczas ostatnich sezonów Karo wystąpiła ze swoim zespołem w niemal wszystkich krajach europejskich i USA. Jej ostatnia nowojorska płyta „crossings project” podbiła serca fanów jazzu w wielu zakątkach świata,  jednak jej działania daleko wybiegają poza wizerunek jazzowej divy. Artystka jest m.in. autorką muzyki filmowej, twórcą festiwalu, a jej ostatnie produkcje filmowe można oglądać w niemieckich stacjach telewizyjnych. Do dziś największą pasję Karo odnajduje w ludzkim głosie. Jako trener wokalny od zawsze zagłębiała się w tajniki perfekcyjnej emisji głosu, co przyczyniło się bezpośrednio do stworzenia autorskiej formuły wake up your voice, którą z powodzeniem realizuje przy współpracy z prestiżową Akg Voice Academy w USA i Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com