Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Dzień Otwarty oraz zapisy do Szkoły Muzycznej 

0 komentarzy

Wystartowała Pińczowska Liga Firm

19 października 2017 | NiL. redakcja, Fot: PiK, pinczow.com | Wyświetleń: 550

23 bramki padły w pierwszej kolejce VI edycji Pińczowskiej Ligi Firm, która w ostatni piątek zainaugurowała rozgrywki. W pierwszym meczu piłkarze Urzędu Miejskiego w Pińczowie zremisowali 2:2 z zespołem Fundacji Złote Serce. W drugi meczu jeden z faworytów tegorocznej edycji drużyna Siniat przegrała po emocjonującym spotkani 5:3 ze strażakami PSP. W trzecim pojedynku debiutujący w tym rozgrywkach zespół Powerhouse uległ doświadczonemu Rob-Bud 3:1. W ostatnim piątkowym meczu piłkarze pińczowskiego oddziału Poczty Polskiej rozgromili drużynę Białczyk aż 6:1. Dzięki wysokiej wygranej pocztowcy zasiedli na fotelu lidera.

Już jutro, w piątek 20 października, kolejne piłkarskie emocje.  O 17:30 Rob-bud podejmować będzie drużynę Białczyk. Faworytem tego spotkania są ?Budowlańcy?. Tuż po tym meczu na parkiecie pojawią się zespołu Urzędu Miejskiego w Pińczowie oraz siłowni Powerhouse, które jeszcze w IV edycji PLF nie wygrały. Bardzo interesująco zapowiada się mecz Siniat kontra Fundacja Złote Serce. Siniat w składach który znajduje się wielu były ligowców. Na zakończenie piątkowych zmagań Regesta zmierzy się  KPP Straży Pożarnej w Pińczowie.

Komplet wyników, tabele, statystyki, zdjęcia video oraz wiele ciekawostek na stronie organizatora Pińczowskiej Ligi Firm (kliknij TUTAJ)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com