Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Otwarcie wystawy fotogramów przedstawiających rekonstrukcję pińczowskiego zamku – fotorelacja

4 komentarze

Kwesta na cmentarzu

30 października 2017 | redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 706

W dniu Wszystkich Świętych, 1 listopada w godzinach od 10 do 13 na cmentarzu w Pińczowie będzie prowadzana kwesta. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na renowację okolicznych zabytków. 

Kwestować będą harcerze, młodzież szkolna, członkowie Towarzystwa Przyjaciół  Ponidzia – organizatorzy oraz przedstawiciele władz miasta.

 

17 odpowiedzi na “Kwesta na cmentarzu”

 1. pinczowianin napisał(a):

  A co na to nasz kochany ksiądz proboszcze ,czy wyraził zgodę

 2. mieszkaniec napisał(a):

  Oby tylko kwestujący nie zostali pogonieni jak to już miało miejsce.Nikt wtedy nie zaprotestował.

 3. ttt napisał(a):

  @mieszkaniec opłacą złotówę to wyda zgodę xd

 4. grzegorz napisał(a):

  ekipa złotówy ma kwestować na ekipę wywożącą śmieci z cmentarza

 5. młody napisał(a):

  śmieci to zasypują na cmentarzu a nie wywożą!!!!!!!!

 6. kopek napisał(a):

  Pan Gospodarz cmentarza poddał by remontom te swoje ciagniczki bo gdzie przy jakiej aleje nie „przyparkuje” to zostawia plamę na pół chodnika, który później wygląda co najmniej nieciekawie. Panie Gospodarzu prace jakie Pan wykonuje na NASZYM cmentarzu powinny być wykonywane bez uciążliwości dla innych. Ja i nie tylko ja mam świadomość, że traktuje Pan to miejsce jak prywatny folwark i myśli Pan, że mu wszystko wolno ale to nie do końca prawda. Pół cmentarza nie musi być „zasyfione” bo Pan robi alejkę. Można krawężniki docinac w sposób by nie „zapylać” dziesiątek czy setek grobowców.

 7. nikt napisał(a):

  Łukasz, ale Kopek pojechał po Tobie….

 8. mieszkaniec napisał(a):

  Zadanie na dziś to: NIE DOPUŚCIĆ ABY KWESTUJĄCY ZOSTALI POGONIENI Z CMENTARZA. A tak na marginesie to śmieci wywozi komunalka za friko czyli darmo.

 9. do autora napisał(a):

  Zabytków ? okolicznych ?. Zawsze myslalem, że pieniążki z kwesty są przeznaczane na potrzeby związane np z renowacją starych nagrobkow, którymi nikt się nie opiekuje i niszczeją z roku na rok.
  A ten cały/cała „kopek” to rzeczywiście ma racje

 10. Zachary Sanders napisał(a):

  Dosyć często przeglądam komentarze na forum Pinczow.com i czytanie większości z nich powoduje ze jestem szczęśliwy iż w młodym wieku zdecydowałem się na emigracje z Pińczowa. Inaczej musiałbym żyć wśród Was. Czy ktoś z dyskutujących dal lub da ta wymawiana przez Was złotówkę dla kwestujących?
  Ja postaram się wieczorem odwiedzić pińczowski cmentarz i jeśli będzie możliwość zasilę budżet na renowacje wspaniałych rzeźb. A do tych których to dotyczy : nie starajcie się ublizać mi ( tylko na to Was stać incognito) gdyż nie przejmę się tym, nawet oblizać porządnie nie potraficie. A jeśli zaś chodzi o Młodego to przekażę mu ,pewna coraz częściej spotykana na nagrobkach sentencje ” Bylem tym kim jesteś Ty, będziesz tym czym jestem ja” ale wątpię czy to zrozumiesz.

 11. san escobar napisał(a):

  Zachary… błysnąłeś. Całe szczęście, że wyemigrowałeś i nie żyjesz wśród Nas… Teraz jesteś wielki „miastowy” i „oświecony”. Myślisz, żwe ludzi tu piszących nie stać na wpłatę na zabytki?, myślisz że piszący tu nie mają racji?… nie ty nie myślisz, ty obrażasz Pińczowian, więc spadaj na drzewo do swojej warszawki, krakówka lub innych katowic…i tęsknił nikt nie będzie, buraków w powiecie mamy dostatek.

 12. trynki napisał(a):

  mieszkaniec no ja osobiście to nie widziałem, żeby na cmentarzu komunalka wywoziła śmieci, ale za to widziałem koparkę i ciężarówkę z pasturki na którą ładowano śmieci.

 13. do zacharego napisał(a):

  Zachary, nie unos się bo młodemu zapewne chodziło o śmieci które rzeczywiście częściowo składowane są tuż i stóp góry św. Anny, po niej nakładają jest na nie warstwą ziemi ( ta z dolkow) i zapewne tylko po to by podnieść czy też wyrównać teren. Wierze, że młody nie co innego miał na mysli. Wpisując pochopne komentarze jesteś tym kogo się wspierasz i wstydzisz.

 14. anonim napisał(a):

  pan d to niech śmieci wozi do rzędowa bo biorą kasę
  na śmieci czy złotówa nie dajẹ?/?///?

 15. Anonim napisał(a):

  jak zwykle sie pinczowianie kluca o nic , dajcie siana

 16. mieszkaniec napisał(a):

  Zadanie wykonane. Nie dali się pogonić z cmentarza. Tak trzymać.

 17. do Zacharego napisał(a):

  zagranica troszkę Ci mózg „okroiła”.To Ty nie zrozumiałeś wypowiedzi Młodego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com