Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Otwarcie wystawy fotogramów przedstawiających rekonstrukcję pińczowskiego zamku – fotorelacja

4 komentarze

Zapowiedź IV kolejki PLF

2 listopada 2017 | piłkarski Pińczów, pinczow.com | Wyświetleń: 200

Już jutro o godz. 17:30, w hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie po raz kolejny w tym roku wybiegną na parkiet zawodnicy Urzędu Miejskiego oraz Poczty. Zapowiada się więc interesujące spotkanie, w którym to jako nieznacznego faworyta wskazuje się „urzędników”. Drużyna ta jeszcze nie doznała żadnej porażki w tej edycji.

W pozostały meczach zmierzą się:

18:00 Siniat v.s Białczyk
Trzykrotny mistrz tych rozgrywek zmierzy się z beniaminkiem naszej ligi. Białczyk z meczu na mecz gra coraz lepiej, czy pokusi się o niespodziankę? Dowiemy się już w najbliższy piątkowy wieczór.

18:30 Regesta vs. Powerhouse
Mecz o przysłowiowe sześć punktów. Obie kadry mają na koncie zerowy dorobek punktowy, choć to „siłacze”, którzy mimo pechowej porażki w trzeciej kolejce z Siniatem pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając już 5:1 po to, aby przegrać w ostatnich sekundach meczu 5:6, to oni wyjdą w roli faworyta tej potyczki.

19:00 KPP Straży Pożarnej w Pińczowie vs. Fundacja Złote Serce
Na pewno mecz kolejki. Zawodnicy Złotego Serca wspierani przez swoich kibiców, którzy dość licznie przychodzą dopingować swoją reprezentację z Fundacji, będą chcieli rozproszyć złudzenia i nie stracić punktów z determinowanym, walecznym i dobrze poukładanym teamem Straży Pożarnej.

Pauzuje: Rob-Bud

Wszystkich serdecznie zapraszamy!!! Będą emocje do samego końca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com