Serwis Internetowy Miasta Pińczów

155. rocznica Powstania Styczniowego oraz bitwy pod Grochowiskami – fotorelacja

0 komentarzy

Biegacze zagrają dla Damiana

12 kwietnia 2018 | NiL, redakcja,, pinczow.com | Wyświetleń: 702

Już w sobotę, 14 kwietnia o godzinie 11:00 na boisku szkolnym, Zespołu Szkół numer 1 przy ulicy 1 – go Maja 5a dojdzie do arcyciekawego pojedynku piłkarskiego. Naprzeciw siebie staną zawodnicy – biegacze zrzeszeni w dwóch pińczowskich klubach biegowych: 5 Sów Run Team oraz BAD – Biegnę Ale Dokąd?. Celem spotkania jest pomoc Damianowi – mieszkańcowi Koperni, który zmaga się z bardzo ciężka chorobą.

Chcemy wesprzeć Damiana i jego rodzinę. Najpilniejszą potrzebą jest obecnie zakup wózka inwalidzkiego oraz opłacenie rehabilitantek. Dołożymy zatem swoją cegiełkę w słusznej sprawie. Kwota uzbierana ze składki zawodników zostanie przeznaczona w całości dla Damiana – czytamy na fanpage Sów.

To nie pierwsza taka sportowa akcja wsparcia dla Damiana. W minioną niedzielę, strażacy – ochotnicy oraz ich zawodowi koledzy rozegrali w hali widowiskowo – sportowej turniej piłki nożnej. Więcej o turnieju można przeczytać na łamach Echa Dnia. Kliknij TUTAJ.

Chcesz wesprzeć Damiana? Zajrzyj na stronę https://www.siepomaga.pl/zyciedamiana i zobacz jak możesz pomóc. Poniżej krótki filmik promujący sobotni mecz pińczowskich biegaczy.

Przyjdź i kibicuj razem z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com