Serwis Internetowy Miasta Pińczów

5 Konkurs Wokalny już za nami

0 komentarzy

Bajka dla wnuczka

3 sierpnia 2018 | psck, | Wyświetleń: 188

O tym, że czytanie bajek dzieciom to wielki skarb wiedzą wszyscy. Wybór bajek i opowiadań jest olbrzymi. Nic nie zastąpi jednak historii improwizowanych przez najbliższe nam osoby. Konkurs literacki „Bajka dla wnuczka” ma zachęcić dziadków i babcie do spisania swoich niesamowitych historii, a my – wspólnie z najmłodszymi – najlepsze z nich nagrodzimy.

Konkurs „Bajka dla wnuczka” adresowany jest do mieszkańców miasta i gminy Pińczów powyżej 50 roku życia. Warunkiem uczestnictwa jest napisanie bajki – prozą lub wierszem – i dostarczenie jej do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury do końca września 2018. Wydruk komputerowy nie może przekraczać 6 stron A4, czcionka Times New Roman, rozmiar 12. Niech poniesie Was wyobraźnia…

Regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową znajdziecie na stronie www.psck.pl w zakładce konkursy. Wyboru najlepszych bajek dokonają najmłodsi podczas międzypokoleniowego wieczorku  literackiego w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Autorzy 3 najlepszych bajek otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Edukacja bez barier” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com