Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert w Synagodze

0 komentarzy

Spotkanie przedwyborcze PIS z mieszkańcami Pińczowa

10 września 2018 | PiS, | Wyświetleń: 2 068

W dniu 8.09.2018 r. Prawo i Sprawiedliwość Powiatu Pińczowskiego spotkaniem w parku miejskim z mieszkańcami Pińczowa i mediami oficjalnie rozpoczęło kampanię wyborczą w wyborach samorządowych 2018.

W spotkaniu wzięli udział m. in. prezes zarządu okręgu świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości poseł Krzysztof Lipiec, członek zarządu okręgu świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Koniusz, kandydat PiS na Burmistrza Pińczowa Janusz Koniusz i Jan Bębenek, pełnomocnik  powiatowy PiS.

Poseł Krzysztof Lipiec zaprezentował sylwetkę kandydata Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Pińczowa Janusza Koniusza, wskazując na jego wykształcenie urbanistyczne i bogate doświadczenie zawodowe w zakresie współpracy z samorządami w wykorzystaniu  środków europejskich. 

Następnie głos zabrał sam kandydat Janusz Koniusz. Przedstawił główne tezy programu PiS dla gminy Pińczów i powiatu pińczowskiego. Zaprosił również wszystkich mieszkańców do dyskusji nt. przyszłości Pińczowa i na cykliczne spotkania do parku miejskiego w każdą sobotę o godz. 1430, gdzie będą prezentowani kandydaci na radnych do rady miejskiej, a także szczegółowo omawiane kolejne zakresy tematyczne programu Prawa i Sprawiedliwości.

Z kolei Jan Bębenek przedstawił w zarysie elementy programu dla powiatu pińczowskiego. Spotkanie zakończyły rozmowy indywidualne z mieszkańcami Pińczowa.

Oprawę muzyczną stworzyła kapela Macieja Sobonia.

16 odpowiedzi na “Spotkanie przedwyborcze PIS z mieszkańcami Pińczowa”

 1. pasterz pisze:

  Jakie te główne tezy programu ?

 2. Mati pisze:

  No wlasnie tego nie mogli zdradzic….tylko dla wybranych ….

 3. M.M.M. pisze:

  To ilu tych Panów Koniuszów jest w Pińczowie ? Co wybory inny Koniusz.

 4. bonifacy pisze:

  Aż strach otworzyć lodówkę…

 5. Olo - ratuj pisze:

  Odpowiadam do M.M.M.
  Na foto. nr 2 jest dziewięciu mężczyzn (nie licząc kapeli). Z tego trzej to bracia Koniusz z Pińczowa.
  Ale co w tym złego? Rodzina powinna się wspierać – to normalne. Tylko szkoda, że to nie dr. Zbigniew Koniusz jest kandydatem na burmistrza.

 6. FRANZ MAURER pisze:

  ………..

 7. do Olo - ratuj pisze:

  No chyba lepiej że na burmistrza startuje przedsiębiorca z sukcesami a nie lekarz albo kolejny nauczyciel

 8. FRANZ MAURER pisze:

  O WIDZE ŻE KOMENTARZE PRZECIWKO JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII KASOWANE!CENZURA JAK ZA KOMUNY

 9. FRANZ MAURER pisze:

  PISS TO STAN UMYSŁU

 10. Mich. pisze:

  Rzeczywisciejeszcze gidzine widzialem tutaj komentarz wcale nie jakis nieobyczajny i juz go nie ma. Redakcjo tak sie nie robi owszem moze nie byl na temat ale jesli juz usuwacie to trzeba tez w innych watkach zrobic porzadek. Ale w sumie i tak nie lubie tego portalu wiec robcie co chcecie. Tak na marginesie to dawniej ten serwis byl lepszy.

 11. Andrzej pisze:

  polecam portal pinczow twoje maisto. Naprawdę ciekawy, reportaże dotyczące i PIS-u i PO i PSL bez cenzurowania i zaskakująco dużo bieżących spraw. Szkoda , że tu cenzura wkroczyła, ale gdyby ją zlikwidować i połączyć siły z pinczow twoje miasto to byłby jeden z najciekawszych regionalnych portali w Polsce, no ale to przede wszystkim trzeba by skończyć nawet nie tyle z cenzurą a z podlizywaniem się władzy, czyli zakończyć wybiórczo wybierać tematy które koloryzują rzeczywistość

 12. Sympatyczna p.com pisze:

  Przeglądam informacje z ostatnich tygodni i nie zauważyłam faworyzowania kogokolwiek na tym portalu czy to pisu, po czym burmistrza albo starosty, są wrzucone na ten portal informacje pochodzące z roznych i autorstwa właśnie pisu po urzędu miasta starostwa. A jeżeli ktoś coś usunął to pewno było niestosowne. Znam ludzi co poświęcają swój wolny czas dla p.com i chwała im za to ze są i chcą to robić za darmo. Pozdrawiam redakcje

 13. aga pisze:

  Burmistrzem powinien zostać przedsiębiorca. Nie nauczyciel, nie lekarz!

 14. olo pisze:

  pytaliście się PIS czy sprowadzą imigrantów do Pińczowa? oczywiście pod hasłem „braku rąk do pracy”…

 15. FRANZ MAURER pisze:

  UNIKAJ PISSU JAK SYFILISU

 16. ??? pisze:

  Głosuję na Zielonych . Przecież w powiecie tyle zrobili dla Pińczowa . A ile obiecali 4 lata temu .Teraz trochę mniej obiecują ale nadrobią .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com