Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Pińczowianie świętowali 100-lecie odzyskania niepodległości

18 komentarzy

PIKNIK SŁUŻB MUNDUROWYCH Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 września 2018 | psck, pinczow.com | Wyświetleń: 904

Pińczowskie formacje służb mundurowych: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Zakład Karny, Komenda Powiatowa Policji oraz Lasy Państwowe Nadleśnictwo Pińczów zapraszają do udziału w ?PIKNIKU SŁUŻB MUNDUROWYCH Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI?.

W piątek 14 września na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Republiki Pińczowskiej 42 w godzinach od 10.00 do 14.00 na uczestników spotkania będzie czekać wiele atrakcji:, stoiska stałe, wystawy, prezentacja wyposażenia służb mundurowych. Ratownictwo chemiczne, gaszenie pożaru, taktyki i techniki interwencji policyjnych, system dozoru elektronicznego, pierwsza pomoc, warsztaty artHISTORII w ramach projektu Fundacji BGK ?Na 100 Niepodległa? realizowanego w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, pokaz akrobatyki w wykonaniu uczestników zajęć domu kultury – to tylko niektóre z propozycji jakie przygotowali organizatorzy tego wydarzenia. W trakcie spotkania rozdawane będą sadzonki drzew oraz flagi Polski.

Imprezie towarzyszy Turniej Piłki Halowej Służb Mundurowych oraz akcja krwiodawstwa ODDAJ KREW PODZIEL SIĘ ŻYCIEM organizowana po raz siedemnasty przez Stowarzyszenie Krewcy Ponidzianie w pińczowskim domu kultury.

Celem imprezy będzie przede wszystkim uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz propagowanie bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży i promocja formacji mundurowych.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Świętokrzyski Komendant Wojewódzki PSP w Kielcach, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Krakowie, Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach, Nadleśniczy Nadleśnictwa Pińczów oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.

4 odpowiedzi na “PIKNIK SŁUŻB MUNDUROWYCH Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI”

 1. FRANZ MAURER napisał(a):

  Skład wybitny kulsony,klawisze,szyszkownicy i paru strażaków no i złotówa pewnie też będzie BO LUBI TAKIE IMPREZY

 2. tos napisał(a):

  Panu Badurakowi nic nie pomoże,niech ten człowiek odejdzie niech to miasto zostawi w spokoju,każdy byle nie on

 3. Normalny napisał(a):

  Kiedy piknik np. środowiska medycznego? Pewnie nigdy, bo uczciwie pracują i nie mają czasu na takie „zabawy” w porównaniu ze strażakami i resztą

 4. qwerty napisał(a):

  Dlaczego ten piknik jest w piątek a nie w sobotę? Kto na to przyjdzie w piątek?

  do tos: Jakieś konkretne argumenty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com