Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

3 komentarze

Jubileusz 25-lecia SZOZ w Pińczowie

2 października 2018 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 802

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Przychodni Rejonowej nr 1 w Pińczowie przy ulicy Klasztornej 6 dnia 6 października 2018 r. od godziny 8:00, który organizowany jest z okazji jubileuszu 25-lecia Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie.

9 odpowiedzi na “Jubileusz 25-lecia SZOZ w Pińczowie”

 1. Wiktoria pisze:

  Bardzo dobra inicjatywa !

 2. W. pisze:

  Jeszcze nie dodali ostatniego punktu bezpłatnych konsultacji :

  – AFTER Party Wrocieryż – z transportem kto finansował napewno nie NFZ .

 3. Mich. pisze:

  W. A co cie to obchodzikto finansowal. W kazdej firmie sa imprezy rocznicowe czy integracyjne i super ze sie bawili. Ja w swojej pracy 2 razy w roku mam takie imprezy i chwala ze firmy to organizuja.

 4. radiotechnik pisze:

  Mich mnie i większość obywateli obchodzi kto finansował, bo służba zdrowia w gminie jest niedofinansowana (co akurat jest standardem w naszym kraju) i nie chciałbym, żeby z publicznych pieniędzy były organizowane jakieś imprezy dla pracowników. Jak płacą sami za siebie to owszem, niech i codziennie się melanżują.

 5. Mich. pisze:

  Radiotechnik ja nie chce nikogo tutaj bronic ale zapewne bylo to sfinansowane z zfss poniewaz kazda jednostka powinna miec taki budzet i tego typu imprezy powinny byc z tego ksiegowane.

 6. radiotechnik pisze:

  Mich mogło być tak jak mówisz, tylko że moim zdaniem z zfss powinno się finansować dla dzieci jakieś atrakcje albo dopłatę do wczasów (niezależną od wczasów pod gruszą) a nie imprezę, prawdopodobnie zakrapianą 🙂

 7. mieszkaniec pisze:

  Miałem okazję bawić się na weselu w ostatnią sobotę we Wrocieryżu. Na sali obok bawili się pracownicy Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej i nie dziwiło bym mnie to, bo każdy zakład może się raz od święta się integrować jakby nie obecność dużej ilości kandydatów z ziemi pińczowskiej.

 8. Z.W. pisze:

  Prosimy o kometarz pana Burmistrza oraz dyrektowa SZOZ co świętowali ludzie nie związani z jednostką SZOZ. Kto to finansował.

 9. Mich. pisze:

  Z. W o ile mozesz miec prawo do takiego pytania tonie jest wlasciwe zadawanie go tutaj w komentarzu na tym serwisie bo po pierwsze serwis jest prywarny a lo drugie nikt tutaj nie ma mozluwosci ani obowiazku odpowiadania na pytanie, jesli chcesz mozesz to zrobic ale gdzie indziej i w innym trybie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com