Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Szósty Rajd Rowerowy Śladami Jana Moskwy za nami

0 komentarzy

Gmina Pińczów otrzymała grant na szkolenia komputerowe

4 października 2018 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 962

Gmina Pińczów otrzymała grant w wysokości 56 000,00 zł. w ramach projektu „DOSTĘPNY WIRTU@LNY ŚWIAT – SZKOLENIA KOMPUTEROWE DLA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

W ramach otrzymanego grantu Gmina Pińczów zrealizuje w okresie od 01.10.2018 r. do 01.09.2019 r. projekt pn. „Dostępny wirtualny świat – szkolenia komputerowe dla mieszkańców Gminy Pińczów”, który będzie obejmował 2 dniowe szkolenia dla 100 osób w wieku 25-75 lat, w tym dla 25 osób niepełnosprawnych.

Szkolenia będą prowadzone w ramach 7 modułów tematycznych, każda osoba będzie mogła wybrać jeden temat którym jest najbardziej zainteresowana.

–         Rodzic w Internecie

–         Mój biznes w sieci

–         Moje finanse i transakcje w sieci

–         Działam w sieciach społecznościowych

–         Tworzę własną stronę internetową (blog)

–         Rolnik w sieci

–         Kultura w sieci

Mieszkańcy, którzy zapiszą się do projektu zdobędą podstawowe kompetencje cyfrowe, a dla osób które takie kompetencje już posiadają zostaną przeprowadzone szkolenia w trybie „dla zaawansowanych”- podnoszące i rozwijające posiadane umiejętności.

Szkolenia będą przeprowadzane w małych 10 osobowych grupach, na komputerach przenośnych zakupionych w ramach projektu. Po zakończeniu szkoleń sprzęt komputerowy zostanie nieodpłatnie przekazany dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Pińczowie.

Osoby zainteresowane szkoleniami zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Pińczowie pokój nr 4A /parter/.

16 odpowiedzi na “Gmina Pińczów otrzymała grant na szkolenia komputerowe”

 1. Zośka emerytka pisze:

  No ładnie. Przeszkolić ludzi starszych, Niech na starsze lata, mają trochę frajdy.!!!

 2. zośka pisze:

  ten człowiek niech odejdzie,czy on nie ma wstydu,a gdzie jego honor,Panie Badurak ludzie nie chcą już Pana

 3. obserwator pisze:

  Zośka nie wypowiadaj się w imieniu moim i ludzi którzy go wybrali . Ja widzę dalej Baduraka na tym stanowisku .

 4. wyborca pisze:

  Do Zośki
  Nie ma co powiedzieć -chłop pracowity i rozeznany
  Na pewno pozostanie !!!

 5. wyborca pisze:

  Nasz burmistrz już się sprawdził !!!, rozeznał, nauczył zarządzania
  Nikomu nie zaszkodził. A nowy co, będzie lepszy? wątpliwe

 6. krol pisze:

  Burmistrz nauczył się chyba tańcować po festynach

 7. Włodek pisze:

  A i potańcować trzeba!!!!, bo to należy do części reprezentacyjnej.

 8. radiotechnik pisze:

  Do wyborcy taaa, rozeznał się, w jednym tylko przypadku, Spółki Gruntowej przez 12 lat nie rozeznał się i dlatego jest tam taka sytuacja, że prawowici współudziałowcy i spadkobiercy spółki muszą dochodzić swoich praw w sądzie, gdyż obecny zarząd nie chce ich dopuścić do współudziału we wspólnocie, a przypominam, iż spółka posiada ponad 100 hektarów gruntów w Pińczowie i najbliższej okolicy. To są ogromne połacia i ogromne pieniądze, które we władaniu ma garstka osób (ok 20), a prawo do wpisu na listę udziałowców ma prawie 200 osób. Dlaczego burmistrz milczy na ten temat? Dlaczego nic nie zrobił żeby pomóc tym ludziom?

 9. Joanna.Z pisze:

  Powiem tak, jestem starszą osobą, nie potrzebuję zmian i rewolucji
  Jest bardzo dobrze jak jest .

 10. aga pisze:

  nie wierzę w to co czytam „nie potrzebuję zmian i rewolucji
  Jest bardzo dobrze jak jest”, „Nikomu nie zaszkodził. A nowy co, będzie lepszy? ”
  Juz bez komenatrza .

 11. Joanna.Z pisze:

  Dzisiaj sobota ,a prace remontowe w pełnym toku na naszych Grodzisku :).

 12. japa pisze:

  ‚jest bardzo dobrze jak jest”?? no nie, padłem na podłogę i kwiczę, ludzie wy się do leczenia nadajecie!!

 13. Antoni pisze:

  Program Ziemi Pińczowskiej kłamie. Zaczyna się od słów „Kontynuacja rozpoczętych działań” a spora część wymienionych działań wcale nie została rozpoczęta więc jak miałaby być kontynuowana? Gdzie niby rozpoczęta budowa ścieżki wzdłuż torów? Remont drukarni arianskiej? Rewitalizacja góry zamkowej?? Budowa ronda przy Legionistów? I wiele innych bzdur. To są dopiero plany. Zobaczcie sami na http://www.ziemiapinczowska.pl. A najbardziej bawi punkt „kontynuowanie działalności punktu informacji i pomocy przy pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej”. Idźcie i się spróbujcie czegoś dowiedzieć.

 14. andrzej pisze:

  A wójt gminy Kije rezygnuje mimo sukcesów i tego, że ludzie go popierali. I sam mówi, w odp. na pytanie czy się nie boi , że nowa osoba nie będzie miała doświadczenia, mówi że on przecież też nie miał doświadczenia, a ile zrobił. Więc nawet jak w Pińczowie byłby ktoś nowy to powiem tak: gorzej na pewno nie będzie, może nie będzie super ale jest tak źle, że z pewnością będzie choć odrobinę lepiej – jak to mówią starsze osoby zwłaszcza to do Joanny.Z kieruję , nowa miotła lepiej zamiata.

 15. jurek i marek pisze:

  Szanowni wyborcy, nie myślcie że jak Pan Szydłowski postraszył mnie organami ścigania to ja narobiłem w gacie i dlatego nie odpisuję, nie odpisałem bo moje IP zostało zablokowanena 24 godziny przez administratora strony! Czego mam się bać że powiedziałem prawdę ? Za mówienie prawdy jeszcze nikt nie został skazany! Otóż prawda jest taka – administratorem strony busko.com.pl jest Pan Marek Ciszewski najlepszy przyjaciel Pana Jurka Szydłowskiego razem grali w zespole muzycznym. Dlatego zaraz po tym jak kandydat na burmistrza Pan Jerzy Szydłowski przeczytał mój luźny komentarz do swojego spotu wyborczego postanowił wypłakać się w ramię swojego przyjaciela Marka Ciszewskiego że ktoś odważył się odsłonić jego prawdziwe oblicze. Szanowni Panie Jerzy Szydłowski ja też mam jeszcze bardziej liberalne podejście do publicznej dyskusji, ale nie lubię pieprzenia bez mlaskania! Prawda Pana zakuła? Tak Pan chce traktować swoich wyborców? że będzie Pan nasyłał na nich organy ścigania? Jeśli coś tam jest nie prawdą to proszę się odnieść do mojego komentarza a nie straszyć mnie więzieniem. Zawsze miał Pan dużo do powiedzenia to czemu Pan teraz nie komentuje? Tylko straszy i pociąga mnie do odpowiedzialności. Za co? Za to że ostrzegam innych przed próbą oszustwa wyborców. Takie rzeczy nie są karane. Rzuciłem Panu rękawicę i zapraszam Pana do debaty, a nie do blokowania mojego IP ! Zachowuje się Pan arogancko, to przecież Panu nie przystoi. Ale Pan tego nie zrozumie, bo Pan tak się na co dzień zachowuje, uważając że to jest normalne. Moim zdaniem i zdaniem większości ludzi zachowanie Pana Panie Szydłowski nie jest normalne. Chce Pan słuchać, dyskutować z wyborcami to jak mam z Panem dyskutować jak Pana Kolega mnie zablokował? Pomijając to co Pan robi proszę mi odpowiedzieć na proste pytania,
  Czy na tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=GVYJcrcNWB0 jest Pan czy ktoś się za Pana podszywa?
  Zbuduje Pan tężnię w Młynach? jest tam woda solankowa?
  Czy w Małpim Gaju powstaje tylko siłownia zewnętrzna czy park linowy?
  Czy to nie prawda że jako jedyny głosował Pan przeciwko zakupieniu przez gminę działki pod budowę świetlicy w Elżbiecinie oraz budowę innych świetlic ? i proponował Pan że taniej będzie wozić mieszkańców na zebrania wiejskie do domu kultury? itd. Nie chcę się powtarzać wszystkie moje pytania zostały zawarte w poście poniżej. Czekam na odpowiedź.
  Pozdrawiam.
  P.S jeśli mnie Pan znowu zablokuje to ta dyskusja nie ma sensu. Tak jak druga tura wyborów.
  Widzicie Państwo sami jak to działa Pan Szydłowski się na mnie obraził bo mu powiedziałem prawdę w oczy i mnie zablokował. Tak się nie robi! Kłamiąc na starcie i strasząc ludzi służbami za mówienie prawdy nie doprowadzi Pana do fotela burmistrza.

 16. jurek i marek pisze:

  Szanowni wyborcy, nie myślcie że jak Pan Szydłowski postraszył mnie organami ścigania to ja narobiłem w gacie i dlatego nie odpisuję, nie odpisałem bo moje IP zostało zablokowane przez administratora strony! Czego mam się bać że powiedziałem prawdę ? Za mówienie prawdy jeszcze nikt nie został skazany! Otóż prawda jest taka – administratorem strony busko.com.pl jest Pan Marek Ciszewski najlepszy przyjaciel Pana Jurka Szydłowskiego razem grali w zespole muzycznym. Dlatego zaraz po tym jak kandydat na burmistrza Pan Jerzy Szydłowski przeczytał mój luźny komentarz do swojego spotu wyborczego postanowił wypłakać się w ramię swojego przyjaciela Marka Ciszewskiego że ktoś odważył się odsłonić jego prawdziwe oblicze. Szanowni Panie Jerzy Szydłowski ja też mam jeszcze bardziej liberalne podejście do publicznej dyskusji, ale nie lubię pieprzenia bez mlaskania! o czym Pan opowiada w tym spocie ? czy Marconi też Pan przeniesie na obwodnicę miasta bo nie ma jak do niego dojechać? Prawda Pana zakuła? Tak Pan chce traktować swoich wyborców? że będzie Pan nasyłał na nich organy ścigania? Jeśli coś tam jest nie prawdą to proszę się odnieść do mojego komentarza a nie straszyć mnie więzieniem. Zawsze miał Pan dużo do powiedzenia to czemu Pan teraz nie komentuje? Tylko straszy i pociąga mnie do odpowiedzialności. Za co? Za to że ostrzegam innych przed próbą oszustwa wyborców. Takie rzeczy nie są karane. Rzuciłem Panu rękawicę i zapraszam Pana do debaty, a nie do blokowania mojego IP ! Zachowuje się Pan arogancko, to przecież Panu nie przystoi. Ale Pan tego nie zrozumie, bo Pan tak się na co dzień zachowuje, uważając że to jest normalne. Moim zdaniem i zdaniem większości ludzi zachowanie Pana Panie Szydłowski nie jest normalne. Chce Pan słuchać, dyskutować z wyborcami to jak mam z Panem dyskutować jak Pana Kolega mnie zablokował? Pomijając to co Pan robi proszę mi odpowiedzieć na proste pytania,
  Czy na tym filmie jest Pan czy ktoś się za Pana podszywa?
  Zbuduje Pan tężnię w Młynach? jest tam woda solankowa?
  Czy w Małpim Gaju powstaje tylko siłownia zewnętrzna czy park linowy?
  Czy to nie prawda że jako jedyny głosował Pan przeciwko zakupieniu przez gminę działki pod budowę świetlicy w Elżbiecinie oraz budowę innych świetlic ? i proponował Pan że taniej będzie wozić mieszkańców na zebrania wiejskie do domu kultury? itd. Nie chcę się powtarzać wszystkie moje pytania zostały zawarte w poście poniżej. Czekam na odpowiedź.
  Pozdrawiam.
  P.S jeśli mnie Pan znowu zablokuje to ta dyskusja nie ma sensu. Tak jak druga tura wyborów.
  Widzicie Państwo sami jak to działa! Pan Szydłowski się na mnie obraził bo mu powiedziałem prawdę w oczy i mnie zablokował. Tak się nie robi! Kłamiąc na starcie i strasząc ludzi służbami za mówienie prawdy nie doprowadzi Pana do fotela burmistrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com