Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Szósty Rajd Rowerowy Śladami Jana Moskwy za nami

0 komentarzy

V bieg Szlakiem Mięty i Kamienia za nami

5 października 2018 | red. sport, pinczow.com | Wyświetleń: 787

Biegacze z kilku województw wystartowali w mierzący 12 km biegu Szlakiem Mięty i Kamienia, który po raz piąty odbył się w naszym mieście. Wymagająca trasa, o kilku trudnych podbiegach przyciągnęła na start ponad sześćdziesięciu zawodników. Podczas tegorocznej edycji biegu wystartowali również pasjonaci chodzenia z kijkami w konkurencji Intercard Nordic Walking.

Tegoroczna trasa, tak jak w poprzednich latach biegła asfaltowymi drogami Pińczowa, Brześcia, Skowronna Górnego i Dolnego oraz Koperni. Start i meta biegu zlokalizowana była przy Hali Widowiskowo – Sportowej w Pińczowie.

Najszybciej całą trasę w IV Biegu Szlakiem Mięty i Kamienia przebiegł Tomasz Biskupski z Sukowa. Drugi na mecie Piotr Jaśtal z Domaszowic. Trzeci na metę wbiegł Dariusz Wilk z Międzna. Wśród kobiet najlepsza okazała się Anna Zółtak z Buska, a na pozostałych stopniach podium stanęły biegaczki z Jędrzejowa – Agnieszka Nawrot oraz Katarzyna Korpus- Mielczarska z Sławkowa.

Wszyscy uczestnicy biegu na mecie zostali udekorowani pamiątkowymi medalami. Ponadto wszyscy biegacze dostali pakiety ufundowane przez organizatorów i sponsorów biegu oraz pyszny ciepły poczęstunek, który zapewniła jedna z pińczowskich firm cateringowych.

Głównym organizatorem biegu był Powiatowy Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji – Hala Widowiskowo – Sportowa.

Zdjęcia z tegorocznej edycji można zobaczyć na facebooku organizatora (kliknij TUTAJ)

Jedna odpowiedź do “V bieg Szlakiem Mięty i Kamienia za nami”

  1. Trex pisze:

    Dajcie fotkę z tego roku a nie zeszłoroczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com