Kuba Wieczorek – chłopiec który łączy ludzi (zdjęcia)

5 komentarzy

Remis Nidy z Kamienną Brody

8 października 2018 | red. sport., pinczow.com | Wyświetleń: 274

Nida Pińczów zremisowała 1:1 z Kamienną Brody, mecz XI kolejki, IV ligi grupy świętokrzyskiej. Pierwszy na listę strzelców wpisał się zawodnik z Kamiennej. W 17. minucie Przemysław Rzepa pokonał Damiana Pałaszewskiego. Wyrównanie padło dopiero po przerwie. Z rzutu karnego ósmą bramkę w tym sezonie strzelił Artur Karasek.

Po rozegraniu jedenastu kolejek, piłkarze Nidy z dorobkiem 15. punktów zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Szansę na kolejne punkty żółto – niebiescy będą mieli już w najbliższą niedzielę. Podopieczni Artura Jagodzińskiego na własnym stadionie podejmować będą ostatnią drużynę ligi – Klimontowiankę Klimontów. Początek spotkania godzina 15:00.