Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Szósty Rajd Rowerowy Śladami Jana Moskwy za nami

0 komentarzy

Nowy album promocyjny

10 października 2018 | źródło: pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 1 475

Album pt. „590 lat Miasta Pińczowa” został wykonany w ramach projektu pn. „Promocja Miasta i Gminy Pińczów poprzez wydanie albumu fotograficznego” w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie: zachowanie dziedzictwa lokalnego i promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania PONIDZIE.

Album fotograficzny promujący miasto i gminę Pińczów, zawierający ponad 100 fotografii przedstawiających najciekawsze, malownicze fragmenty pięknego, ponidziańskiego krajobrazu, skarbnicę wiedzy o faunie, florze, architekturze, obiektach sakralnych i zakątkach Ponidzia. W albumie znajdziecie Państwo również moc zdjęć i informacji o miastach Partnerskich Miasta Pińczowa w tym: Bystrice – Czechy, Svodin – Słowacja, Tata – Węgry, Ploiesti – Rumunia, Caudry – Francja. Projekt zrealizowany przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Pińczowskiej przy współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów.

9 odpowiedzi na “Nowy album promocyjny”

 1. mieszkanka pisze:

  czy można gdzieś taki zakupić?

 2. Zbyszek pisze:

  też jestem mieszkańcem i jak chce taki dostać

 3. szary mieszkaniec pisze:

  Teraz za 5min 12-ta??? 🙂
  To już jest komiczne 🙂
  ziemia(wiadomo jaka), zaleje nas teraz takimi „atrakcjami”- newsami przed samymi wyborami.
  Promowaniem naszego miasta niech już zajmie się nowa władza po wyborach !!.

 4. xyz pisze:

  Miasto piękne tylko ludzie nie do życia .Żaden inny portal nie zawiera komentarzy takich wulgarnych i opluwających wszystkich naokoło swoich mieszkańców i okolicy .Brawo dla tych którzy z tego miasta robią najbardziej nieprzyjazne mieszkańcom .

 5. Gajowy Marucha pisze:

  Mój Boże, a gdyby tak w ramach „promocji” sfotografować centrum Pińczowa od zaplecza np. zachodnią pierzeję rynku od strony podwórek; syf, kiła i mogiła, albo serpentyny i w ogóle cały Garb Pińczowski zasypany starymi klozetami, odpadami chemicznymi, azbestem itd. albo nasze lasy gdzie turysta znajdzie dla odpoczynku nawet niezbyt przegniła wersalkę. Czy nasz ratusz myśli że ludzie tu już nic nie myślę, widzą. Nich gmina uprzątnie wszechobecny syf, a potem robi artystyczne albumy.

 6. Asd pisze:

  Uf, Gajowy Marucha a czy to źle że pokazuje się gminę /miasto od dobrej strony? A tak przy okazji to kto wyrzuca te sieci? Czy nie powinno się pisać na tych co smieca?

  Najlepiej to krytykować…

 7. adw pisze:

  Album piękny, mam taki.
  Podzielam opinię xyz jeśli chodzi o ludzi, dużo krytykować mało robić.
  Pozdrawiam wszystkich.

 8. Mich. pisze:

  Adw wiesz moze gdzie mozna kupic ten album?

 9. adw pisze:

  do Mich
  Kupić raczej nie. Ja miałam to szczęście że go dostałam. Spróbuj w UM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com