Serwis Internetowy Miasta Pińczów

5 Konkurs Wokalny już za nami

0 komentarzy

ŚWIĘTUJMY 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

9 listopada 2018 | psck, | Wyświetleń: 691

Zapraszamy do wspólnego uczczenia setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości poprzez udział w zajęciach, spotkaniach zorganizowanych przez nasz Dom Kultury. 
Nasze świętowanie zaczynamy w dniu 11 listopada wystawą młodszych i trochę starszych artystów, którzy od lipca brali udział w warsztatach artHistorii realizowanych w ramach programu „Na 100 Niepodległa”Fundacji BGK J.K. Steczkowskiego. 

16 listopada o godz. 9.00 zapraszamy młodzież szkół na spotkanie z regionalistą Mariuszem Korzeniowskim dotyczące historii Legionów,ich walk nad Nidą 1915 roku oraz osoby Komendanta Józefa Piłsudskiego.Spotkanie zakończmy warsztatami artystycznymi, na których uczestnicy wykonają pamiątkowe gipsowe medale.

Pozostając w temacie warsztatów zapraszamy całe rodziny w dniu 14 grudnia o godzinie 17.00 do udziału spotkaniu, podczas którego będziemy lukrować piernikowe serca, oczywiście w biało-czerwone barwy.

W związku z tym, iż 2018 roku przypada szczególna rocznica, więc zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego i radosnego jej świętowania.

Jedna odpowiedź do “ŚWIĘTUJMY 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”

  1. ... pisze:

    Trochę mało tych uroczystości w Pinczowie.
    A to tak ważne święto. 😣

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com