Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert w Synagodze

0 komentarzy

Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich

5 grudnia 2018 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 556

Dyrektor Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego ARiMR Józef Cepil zaprasza na szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich. Szkolenie odbędzie się 10 grudnia 2018 roku (poniedziałek) o godzinie 10:00 w Internacie przy LO w Pińczowie ul. Żwirki i Wigury 40.

7 odpowiedzi na “Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich”

 1. gość pisze:

  wszystko super
  spotkania i pomoc rolnikom ale jak to się ma do planów (albo już może rzeczywistości) przeniesienia biura agencji w Pińczowie w nowe miejsce???? podobno….. nie bedzie już w centrum miasta. Już niedługo bedziemy tłuc się na ulice Leśną żeby coś załatwić…. czy to bedzie ułatwienie dla rolnika?

 2. Mich. pisze:

  Plan przeniesienia biura jest koniecznoscia poniewaz obecny budynek ktory de facto nie jest wlasnoscia ARiMR jest zbyt mały.

 3. xlol pisze:

  a gdzie jest ul Leśna? Tam jest większy budynek?

 4. jacek pisze:

  Leśna to jest jak na Włochy jedziesz, szczerze mówiąc też nie wiedziałem, włączyłem Google Maps… 🙂

 5. rolnik pisze:

  super nie trzeba będzie wjeżdżać do Pińczowa 🙂

 6. Mich. pisze:

  Na ten moment nie ma zadnej oficjalnej decyzji o przenoszeniu gdziekolwiek ARiMR, obecnie analizowane sa wszystkie rozwiazania ale nie ma zadnych decyzji z gory.

 7. radiotechnik pisze:

  Nie wiem gdzie można na Leśnej znaleźć lokalizację pod ARiMR, jak tam nie ma żadnego większego budynku tylko są domy prywatne. Generalnie w Pińczowie oprócz budynków po komunalce czy internacie LO nie bardzo jest gdzie znaleźć pusty budynek należący pod gminę czy powiat, gdzie można by ulokować taką instytucję, jedynie od prywatnej osoby można by nająć coś konkretnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com