Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Szósty Rajd Rowerowy Śladami Jana Moskwy za nami

0 komentarzy

Kolejna wizyta znanych piłkarzy ręcznych w Pińczowie

12 grudnia 2018 | PP , pinczow.com.pl | Wyświetleń: 1 299

W ubiegły piątek 7 grudnia ponownie gościliśmy w Pińczowie gwiazdy piłki ręcznej w osobach Sławomira Szmala i Grzegorza Tkaczyka. Panowie przyjechali do Urzędu Miejskiego na spotkanie z dyrektorami pińczowskich szkół i nauczycielami wychowania fizycznego w sprawie założenia akademii piłki ręcznej dla dzieci z klas I – III szkół podstawowych. Omówiono szczegóły tego przedsięwzięcia, a także wymieniono się spostrzeżeniami i doświadczeniami w pracy z dziećmi. Goście opisali jak ta współpraca miałaby wyglądać z ich strony i jak będą przeprowadzone zajęcia.

Przy okazji wizyty w Pińczowie zawodnicy odwiedzili również Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury, gdzie trwała akcja oddawania krwi dla Kuby Wieczorka, chłopca chorego na nowotwór kości.

 

3 odpowiedzi na “Kolejna wizyta znanych piłkarzy ręcznych w Pińczowie”

  1. pinczowianin pisze:

    a może jakieś konkrety ? co ustalili i czy szkółka powstanie ?

  2. internauta pisze:

    Teraz chyba tylko zależy czy uzbiera się odpowiednia liczba chętnych. Super inicjatywa. Kolejna możliwość rozwoju dla małych dzieci. Oby się udało. Trzymam kciuki.

  3. Antek tata pisze:

    Super sprawa. Gratuluję. Kiedy i gdzie mozna zapisywać się do tej szkółki, bo syna zapisze na pewno. Proszę o szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com