Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Miłośnicy jednośladów pojadą w „Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Ścieżkami Jana Moskwy”

2 komentarze

Już w niedzielę gramy z WOŚP

8 stycznia 2019 | PSCK, pinczow.com | Wyświetleń: 781

Gramy dla dzieci małych i bez focha! – to hasło tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W najbliższą niedzielę (13 stycznia) Pińczów zagra z WOŚP a celem akcji jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu do specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na pińczowski finał, który odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej, złoży się szereg działań sportowych, prezentacje artystyczne i tradycyjnie licytacja fantów.
Pula gadżetów jest pokaźna i wciąż przybywa.

To niektóre z nich : Rękawice bokserskie z podpisem Przemysława Salety, piłka, koszulki z podpisami mistrzów sportu jak np. Adamka, Staocha, Materli; karnety, vouchery na kolacje w hotelu Bristol Art.& Medical SPA, zabiegi w Hotelu Słoneczny Zdrój imprezy kulturalne w mieście, przelot motolotnią; biżuteria Mokobelle, Apart, Kruk ,kosze niespodzianek- w tym świeże wiejskie jaja podarowane przez KGW z Młodzaw, wyroby Gomaru, pamiątki TCF i wiele, wiele innych. Gromadzone gadżety możecie podglądać na FB, w albumie WOŚP 2019 – AUKCJA
Orkiestrowe granie rozpoczynamy na sportowo z pińczowskimi grupami biegowymi BAD oraz 5 Sów, które organizują bieg na dystansie 3 km oraz nordic walking. Chętnych zapraszamy o godz. 11.50 do hali widowiskowo-sportowej skąd wyruszą obie grupy. 

O godzinie 13.30 w hali widowiskowej zapraszamy na energetyczną zumbę, którą poprowadzi dla Was Agata Zgrzebnicka. Już od 14:00 do dyspozycji każdego będzie siłownia MC GYM, gdzie za symboliczną złotówkę do puszki, będzie można zrzucać zbędne kalorie a przy okazji podglądać co dzieje się na płycie hali. A będzie działo się dużo…14.30 ruszamy z programem artystycznym w którym zaprezentują się mieszkańcy Ponidzia. Podczas naszego grania cały czas będą czynne różne stoiska jak nap. KGW z terenu powiatu pińczowskiego, Krewcy Ponidzianie, Stowarzyszenie Świetlik, Klub Twórczego Rodzica, Jednostka Strzelec, młodzież projektu „Baza w Archiwum”, fotobudka, SZOZ, Kon-tiki z kuchnią polową. Firma Regesta SA zorganizowała na zewnątrz stoisko dla fanów motoryzacji, a na nim kultowy fiat 126p i odlotowy fiat Barchetta, udostępnione specjalnie na nasz finał przez Pana Marka Kołaczka z Młodzaw.

 Około godziny 18.00 planujemy licytacje, na którą już dziś bardzo, bardzo serdecznie zapraszamy.

Pamiętajcie gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com