Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Miłośnicy jednośladów pojadą w „Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Ścieżkami Jana Moskwy”

2 komentarze

Weź udział w biegu lub marszu Nordic Walkingu razem z WOŚP

8 stycznia 2019 | R.S., pinczow.com | Wyświetleń: 398

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny chcemy dołączyć do „orkiestrowej rodziny”. Zapraszamy zatem wszystkich miłośników aktywności ruchowej do BIEGU/ MARSZU NORDIC WALKING WOŚP. Impreza będzie bliźniaczo podobna do ubiegłorocznej edycji.

Przypomnijmy zatem. Start i meta Hala POKSTiR. Dyst 3km. Różnica tylko polega na tym, że razem trasa poprowadzona będzie w odwrotnym kierunku niż rok temu, czyli będzie to: hala, Ul Kluka, ul Łąkowa, droga wzdłuż Starorzecza, KONTIKI, OSiR, hala).

Impreza ma charakter rekreacyjny. Wpisowe tradycyjnie „co łaska” do puszki. Nasz bieg/marsz nordic walking będzie początkiem wielkiego finału WOŚP w naszym mieście, który tym razem będzie miał miejsce na Hali POKSTiR. Pojawiło się wydarzenie FB, w którym zamieszczone wszelkie informacje dotyczące imprezy (kliknij TUTAJ). Sowy I BADy serdecznie zapraszają do udziału. Pomaganie jest dziecinnie proste.

Osoby niepełnoletnie, które będą chciały wziąć udział w biegu będą posiadać pisemną zgodę rodziców,  (wersja do druku kliknij TUTAJ), formularz dostępny będzie również w biurze organizatora, który mieścić się będzie w holu hali widowiskowo – sportowej w dniu biegu od godziny 11:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com