Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert w Synagodze

0 komentarzy

V konkurs wokalny „Otwarta Scena”

29 stycznia 2019 | psck, | Wyświetleń: 571

Do 7 marca 2019 można nadsyłać zgłoszenia do V edycji konkursu wokalnego „Otwarta Scena” organizowanego przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Konkurs odbędzie się 16 marca i podobnie jak w roku ubiegłym będzie szansą do bezpośredniej eliminacji do finału konkursu „Scena dla Ciebie” w Kielcach organizowanego przez Dom Kultury „Zameczek”.

Wokaliści rywalizować będą z podziałem na 4 grupy wiekowe: do 9 lat, 10 – 12 lat, 13 – 15 lat i 16 – 19 lat. Każdy z wykonawców przygotowuje jeden wybrany przez siebie utwór, mile widziane są kompozycje własne.  Karta zgłoszeniowa i regulamin dostępne są do pobrania na stronie internetowej www.psck.pl w zakładce konkursy. 

Głównym celem konkursu jest wspieranie najzdolniejszych wokalnie dzieci i młodzieży oraz umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz dorobku artystycznego. W ubiegłym roku w ramach konkursu rywalizowało ponad 80 młodych wokalistów z terenu całego województwa.

Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak, a sponsorem głównym konkursu jest Dolina Nidy Sp. z  o.o.  Nagrodą Grand Prix jest zaproszenie na wyjazd studyjny do Brukseli ufundowany przez Posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego.

Jedna odpowiedź do “V konkurs wokalny „Otwarta Scena””

  1. Muzyk pisze:

    Byłem na przeglądzie i mam zastrzeżenia co do oceniania. Organizatorzy powinni zaznaczyć ze jest to przegląd piosenki aktorskiej. Co do dzieci które zajęły 1-3 miejsca które wykonały właśnie taki rodzaj to oczywiście na to zasłużyły. Jeśli jednak chodzi o wyróżnienia to zostały przyznane niesprawiedliwie – nie wiem gdzie jury miało uszy … Były dzieci które zaśpiewały znacznie lepiej !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com