Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert w Synagodze

0 komentarzy

Ruszyły zapisy na VII Bieg na Grochowiska

6 lutego 2019 | redakcja, pinczow.com (NiL), www.facebook.com/biegnagrochowiska/ | Wyświetleń: 1 466

23 marca, już po raz siódmy miłośnicy biegania staną na starcie biegu, który jest nie tylko sportowym wyzwaniem ale i lekcją historii – historii Powstania Styczniowego, którego walki toczyły się 156 lat temu m.in. we wsi Grochowiska, gdzie tradycyjnie zlokalizowana będzie meta biegu.Jak co roku, start biegu odbędzie się na ulicy Siedem Źródeł, tuż obok Orlika, a jego dziesięciokilometrowa trasa będzie wiodła ulicami pińczowskich osiedli Grodziska i Podgórza, a następnie leśnymi ścieżkami garbu pińczowskiego. W biegu mogą wziąć udział zawodnicy, którzy do dnia imprezy ukończą 15 rok życia, prawidłowo wypełnią formularz rejestracyjny i uiszczą opłatę startową. Wypełnienie formularza rejestracyjnego i dokonanie opłaty wpisowej jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu, który całość można przeczytać (kliknij TUTAJ).

Zgłoszenia online, można dokonywać do 20 marca na stronie www.e-gepard.eu oraz w biurze organizatora w dniu zawodów, które mieścić się będzie w budynku sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Pińczowie, przy ulicy Siedem Źródeł 7.

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na VII Bieg na Grochowiska. Opłata startowa do dnia 10 marca wynosi 45zł. Od 11 do 20 marca opłata wzrośnie o 20 zł i wynosić będzie 60zł. W dniu biegu opłata wynosić będzie 80 zł. Opłata startowa w kategorii młodzieżowej (K-1 i M-1) do dnia 10 marca wynosi 20zł, a od 11. Marca – 30zł.

Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, a w nim: mini plecak turystyczny, numer startowy z chipami, agrafki do przypięcia numeru, pamiątkowy medal dla kończących bieg w limicie czasu, napój i posiłek regeneracyjny na mecie, 1 godzinny wstęp na pływalnię miejską Delfinek, foldery promocyjne, worek na depozyt. Najlepsi na mecie, poza pamiątkowym medalem otrzymają nagrody finansowe oraz puchary. Start biegu – godzina 11:00.

10 odpowiedzi na “Ruszyły zapisy na VII Bieg na Grochowiska”

 1. Rychło w czas pisze:

  80zl za „pozwolenie” na bieganie.

 2. xxx pisze:

  jak będzie przebiegać trasa w tym roku w związku z budową obwodnicy?

 3. leśne licho pisze:

  jaki jest limit czasowy?

 4. Org. pisze:

  Do rychło czas-opłata wynosi 45 zł.pod warunkiem wcześniejszego zapisu online.Dla niezdecydowanych i zapisujących się w dniu zawodów opłata faktycznie rośnie do 80 zł.ale to standard na większości zawodów. Nad trasą pracujemy ale prawdopodobnie będzie taka jak podczas ostatniej edycji. Limit 2 godziny.

 5. Rychło w czas pisze:

  A ja nie zapłacę ani złotówki i pobiegne 15 metrów za Wami 😉

 6. do Rychło w czas pisze:

  Rychło w czas, zapraszamy serdecznie, nikt nie karze Ci płacić, uczestnictwo w biegu jest dobrowolne. Ale jeśli chciałbyś jednak pobiec oficjalnie, zapraszamy byś zaangażował się w pomoc przy organizacji i start otrzymasz w prezencie. Pozdrawiam w imieniu organizatorów.

 7. RTC pisze:

  Jaki dystans ????

 8. org. pisze:

  10 km

 9. Majkel pisze:

  To jeden z najlepszych biegów przełajowych. Bardzo dobry na początek sezonu. Ma to „coś” urok i klimat. A medale – mistrzostwo świata. Brawa dla organizatorów!!!

 10. Emilka pisze:

  A co z rajdem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com