Serwis Internetowy Miasta Pińczów

TEATR CIUT FRAPUJĄCY zagra KURACJĘ w Kielcach

0 komentarzy

UPOJONY ALKOHOLEM WSIADŁ ZA KÓŁKO

19 lutego 2019 | D.S, KPP w Pińczowie | Wyświetleń: 877

Sobotniego popołudnia pińczowscy policjanci zatrzymali 49-latka, który kierował samochodem mając w wydychanym powietrzu ponad 3,5 promila alkoholu. Za ten „wyczyn” grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Niedługo po godzinie 16.00 w sobotę mundurowi otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało,  że ze stacji paliw w Pińczowie wyjechał renault, a jego kierowca może być pod wpływem alkoholu. Chwile po informacji kierujący mężczyzna był już kontrolowany. Podejrzenia zgłaszającego okazały się jak najbardziej trafne. 49-letni mieszkaniec gminy Złota podczas badania miał w wydychanym powietrzu ponad 3,5 promila alkoholu. Twierdził, że wypił tylko dwa piwa, ale takie wyniku nie uzyskuje się po takiej ilości wypitego alkoholu. Kierowca musiał zdawać sobie sprawę w jakim jest stanie. Mimo to wsiadł za kółko i zamierzał dojechać do domu oddalonego o 18 km.

Kierowca już stracił prawo jazdy. W najbliższym czasie grozi mu też kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 

 

Jedna odpowiedź do “UPOJONY ALKOHOLEM WSIADŁ ZA KÓŁKO”

  1. Obywatel lecz nie społeczniak! pisze:

    Brawo brawo! Era Firmy i 12 latkow tagujacych mury JP już minęła. Cieszy mnie fakt że nasza policja zajmuje się tym czym powinna: łapaniem dilerów i potencjalnych morderców za kółkiem. Ukłony dla pierwszej linii fsz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com